تعدادی از متهمان جنایت قتل ۴ زن در باغ فردوس دستگیر شدند؛

تعدادی از متهمان جنایت قتل ۴ زن در باغ فردوس دستگیر شدند؛

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه از دستگیری تعدادی از متهمان به دست داشتن در قتل چهار زن کرمانشاهی که هفته گذشته در “باغ فردوس” به قتل رسیدند، خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق به نقل ازبه نقل از روابط عمومی دادسرای استان، محمدحسین صادقی اظهار داشت: تعدادی از افرادی که ظن به دخالت آنها در واقعه جنایی آرامستان وجود دارد شناسایی و دستگیر شده‌اند و تحقیقات با جدیت و بدون وقفه تحت نظارت مستقیم و مستمر دادستان و توسط بازپرس ویژه دادسرا ادامه دارد.

دادستان عمومی و انفلاب استان کرمانشاه افزود: علاوه بر دستگیری تعدادی از افرادی که در جنایت نقش داشته‌اند، افرادی نیز که از جهت مساعدت در اخفا متهمان اصلی تحت پیگرد قانونی قرار گرفته‌اند شناسایی و دستگیر شده‌اند.

صادقی خاطرنشان کرد: اگر شخصی کسی را که متهم به ارتکاب جرمی است و قانوناً امر به دستگیری او صادر شده است با علم به موضوع ‌مخفی کند یا وسایل فرار او را فراهم کند مجرم است و مجازات خواهد شد و حسب قانون مجازات اسلامی مخفی کردن مجرم یا تلاش برای خلاصی وی مستوجب کیفر است.

صادقی تأکید کرد: متعرضان به نفوس مردم که بی‌پروا نقض قانون می‌کنند، بی‌شک حریم امنی در هیچ کجای کشور نخواهند یافت.

پیشتر فرمانده نیروی انتظامی کرمانشاه نیز گفته بود: براساس اطلاعات اولیه به دست آمده فردی تیرماه امسال به دلیل اختلافات خانوادگی پدر زن خود را به قتل می‌رساند که اولیای دم پس از گذشت چند ماه رضایت می‌دهند.

وی عنوان کرد: برادران مقتول که از این اقدام برادرزاده‌ها و همسر برادرش خشمگین هستند،  در باغ فردوس کرمانشاه آنها را با سلاح گرم به قتل می‌رسانند و با استفاده از یک دستگاه خودرو پراید از صحنه متواری می‌شود.