تشکیل ستاد انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در خراسان جنوبی؛

تشکیل ستاد انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در خراسان جنوبی؛

پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق به نقل از گزارش روزشنبه روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی،برگزاری انتخاباتی سالم، قانونی و با شکوه، جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه سال ۹۶ از اولویت ها و دستور اصلی کار دولت تدبیر و امید است.
سید علی اکبر پرویزی، استاندار خراسان در احکامی ۹نفر را به عنوان عضو ستاد انتخابان استان منصوب کرد و محمد حسینی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان تعیین کرد.
همچنین بی بی عصمت سرفرازی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان انتخاب شد.
همچنین علی جزندری مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری را با حفظ سمت به عنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات استان، محمدرضا حسنی مقدم مدیرکل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری را نیز با حفظ سمت به عنوان عضو و دبیر ستاد امنیت انتخابات استان تعیین کرد.
همچنین سید مهدی موسوی مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته حقوقی ستاد انتخابات، اسماعیل حسین پور مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان انتخاب شدند.
شهرام حیدر زاده معاون فناوری اطلاعات و امنیت شبکه مرکز برنامه ریزی،نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات استانداری با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان، مدیرکل حراست استانداری نیز با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته حراست و استعلام ستاد انتخابات استان و مدیرکل ثبت احوال با حفظ سمت به عنوان عضو ستاد انتخابات استان معرفی و منصوب شدند.