تجلیل از خانواده شهدا توسط مدیر و پرسنل اداره آموزش و پرورش درمیان؛ همزمان با دهه فجر انقلاب :

تجلیل از خانواده شهدا توسط مدیر و پرسنل اداره آموزش و پرورش درمیان؛

همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر؛ مدیرآموزش و پرورش شهرستان درمیان با خانواده شهید محمدکیانی دیدار کرد.
به گزارش به گزارش پايگاه خبري تحليلي خبر شرق، به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان درمیان ،امروز درهفتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر مدیرآموزش و پرورش شهرستان درمیان به همراه معاون پشتیبانی،پرورشی،کارشناس امورشاهد وتعدادی ازکارشناسان با حضور در منزل شهید محمد کیانی با خانواده معزز این شهید دیدار و با تبریک سی وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ،یاد و خاطره رشادتها و دلاوری های این عزیز در راه پیروزی انقلاب و دفاع از میهن اسلامی را گرامی داشت .
وی اقتدار و امنیت و آسایش امروزی کشور را مدیون جانفشانی های شهدای گرانقدر و صبر و استقامت خانواده های آنان دانست و برلزوم حفظ و حراست از آرمانهای بلند شهدا و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در تحقق کامل این اهداف تاکید کرد.
مهران فر ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای و تبیین جایگاه والای شهدا خاطرنشان کرد: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان، نزد خدای متعال دارد.
در این دیدار مدیرآموزش و پرورش شهرستان درمیان با اهدای لوح سپاس و هدایایی از پدرو برادرفرهنگی این شهید والامقام تجلیل کرد.
پدر شهید محمد کیانی نیزدر این دیدار صمیمانه ضمن عرض خیر مقدم وخوش آمد گویی از حضور مدیرآموزش وپرورش شهرستان درمیان و هیئت همراه تقدیرو تشکرنمود.
گفتنی است: درپایان مدیرآموزش و پرورش شهرستان درمیان به همراه کارکنان اداری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان با حضوردرگلزارشهید محمد کیانی ،ضمن قرائت فاتحه و غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهید با آرمان های امام راحل و دستاوردهای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.