بیانیه و تبریک حزب مردم سالاری به روحانی و مردم؛

بیانیه و تبریک حزب مردم سالاری به روحانی و مردم؛

حزب مردم سالاری با صدور اطلاعیه‌ای، خلق حماسه ۲۹ اردیبهشت را به رهبری، ملت سرافراز ایران و حسن روحانی تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد که رئیس‌جمهور منتخب در راستای تحقق شعارهای خویش هرگز مطالبات واقعی مردم را فراموش نکند.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

ملت سرافراز ایران

درود و سپاس بیکران الهی به یکایک شما غیورمردان و شیرزنان و جوانان پرشور و همه رای‌اولی‌ها که با حضور چشمگیر خویش پای صندوق‌های رای علاوه بر خلق حماسه جدید، نظام سربلند و مقتدر جمهوری اسلامی ایران را در برابر توطئه‌های رنگارنگ دشمنان ایران و اسلام دوباره مصونیت بخشیدید و زمینه پیروزی مجدد شیخ برجسته دیپلمات و پرچمدار دولت تدبیر و امید یعنی دکتر حسن روحانی را فراهم ساختید. حزب مردم‌سالاری که در طول مبارزات انتخاباتی در این سه هفته اخیر در تمامی استان‌ها با تمام وجود در جهت تشویق مردم به مشارکت گسترده و همکاری همه‌جانبه با ستاد انتخاباتی رئیس دولت تدبیر و امید فعالیت کرده است ضمن تبریک به شما مردم عزیز و دکتر حسن روحانی و  تشکر از تمامی دستگاه‌های اجرایی، نظارتی، امنیتی، انتظامی و کلیه دست‌اندرکاران انتخاباتی بویژه مقام معظم رهبری در اینجا بر سه نکته مهم تاکید می‌ورزد:

۱-‌ امیدواریم قانون انتخابات ریاست جمهوری که متاسفانه دچار اشکالات زیادی بوده و به دلیل عدم تبیین دقیق شاخص‌ها و معیارهای رجل سیاسی، مذهبی و مدیر و مدبر بودن داوطلبان منجر به ثبت‌نام ۱۶۳۶ نفر از داوطلبان گردید و قطعا نوعی اهانت به نظام جمهوری اسلامی ایران بود هرچه زودتر از سوی نهادهای ذی‌ربط بویژه مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان اصلاح گشته و این نقیصه از قانون انتخابات ریاست جمهوری رفع شود.

۲- امید است شاهد بداخلاقی‌های این دوره انتخابات(که متاسفانه از زیر سوال بردن انصاف و مروت و نادیده‌گرفتن دستاوردهای نظام گرفته تا سیاه‌نمایی و تهمت و افترا و دروغ و… و عبور از مرز بی‌طرفی از سوی صدا و سیما و برخی نهادهای حکومت و… را دربرمی‌گرفت) در دوره‌های بعدی نباشیم و همه کینه‌ها و عداوت‌ها و نامهربانی‌ها و رقابت‌ها را به منظور پیشرفت ایران عزیز به رقابت و همکاری صمیمانه مبدل نماییم.

۳- بدون شک رئیس‌جمهور منتخب جناب آقای دکتر حسن روحانی هرگز مطالبات واقعی مردم را فراموش نمی‌کند مطالباتی همچون مبارزه با فساد و رفع تنگناهای معیشتی و بیکاری جوانان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و تداوم سیاست عقلانی در عرصه روابط بین‌الملل و رفع تحریم‌های غیرهسته‌ای و تحولات سیاسی داخلی بویژه تقویت تحزب و قانونمندسازی اجرای منشور شهروندی و ده‌ها موضوعات اجتماعی و فرهنگی و… هیچگاه نباید بی‌پاسخ بماند و همواره مدنظر دولتمردان دولت دوازدهم باشد. امیدواریم بزودی مطالبات تفصیلی اصلاحات از دولت اعتدال را در قالب همایشی گوشزد نماییم. انشاءالله…

زنده‌باد اعتدال

زنده‌باد اصلاحات

خجسته‌باد این پیروزی

کمیته اطلاع‌رسانی حزب مردم‌سالاری