بهره برداری ۳۰ طرح در دهه فجر در آموزش و پرورش درمیان؛ مدیر آموزش و پرورش شهرستان درمیان خبر داد:

بهره برداری ۳۰ طرح در دهه فجر در آموزش و پرورش درمیان؛

مدیر آموزش و پرورش شهرستان درمیان :۳۰ پروژه آموزشی، گرمایش مرکزی و مناسب سازی حیاط مدارس شهرستان در ایام  الله دهه مبارک فجر بهره برداری می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق،حسین مهران فر صبح امروز همزمان با دومین  روز از دهه مبارک فجر و  درمراسم  برگزاری جشن محوری  پیروزی انقلاب  اسلامی  که درشهر طبس مسینا با حضور فرماندار،امام جمعه شهرستان ،امام جمعه  شهر طبس مسینا،فرماندهان نظامی وانتظامی ،روسای ادارات ، فرهنگیان ،دانش آموزان وآحاد مردم برگزارگردید،ابتدا ضمن عرض  تسلیت شهادت جمعی از آتش نشانان  وگرامیداشت یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی ، یار دیرین امام ورهبری ونیزتبریک به مناسبت  آغاز ایام الله دهه مبارک  فجرگفت:یکی ازمهمترین عنایاتی که خداوند متعال به ملت شریف ایران ارزانی داشت همین انقلاب اسلامی بود و دهه مبارک فجر یک فرصت مناسبی است که جوانان  ونوجوانان  نسل چهارم انقلاب را با  دستاوردهای شکوهمند انقلاب اسلامی آشنا شوند.

وی دراین مراسم از بهره برداری ۳۰ پروژه آموزشی، گرمایش مرکزی و مناسب سازی حیاط مدارس شهرستان در ایام  الله دهه مبارک فجر خبرداد وافزود:این پروژه ها شامل ۲۲۹ کلاس درس بوده که از این تعداد ۶۷ پروژه در مناطق شهری و ۴۲ پروژه در مناطق روستایی هستند.

وی با بیان این که مجموع زیربنای این پروژه ها ۹ هزار و ۱۰۰ مترمربع است، عنوان کرد: برای بهره برداری از این پروژه ها بالغ بر ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

مدیرآموزش وپرورش شهرستان درمیان خاطر نشان کرد: ۳۰ طرح آموزشی، پرورشی، عمرانی و خدماتی در دولت تدبیر و امید  دردهه فجربه بهره برداری می رسد که اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال، هزینه شده است .

دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان درمیان نیز از  کلنگ زنی چهار پروژه آموزشی، پرورشی و عمرانی در دهه مبارک فجر خبر داد و تصریح کرد: احداث و تکمیل این تعداد پروژه در شرایط کنونی ۸ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال آن توسط خیرین اهدا شده است که مابقی هزینه ها ازمحل اعتبارات دولتی تأمین خواهد شد.

گفتنی است:دراین مراسم اجرای طرح  استانی خاوران شناسی(طبس مسینا شناسی) نیز برگزارگردید  که هدف ازاین طرح تحقق پیوند فکری وفرهنگی نسل حاضر با گذشتگان برای درک حقایق ،آداب ورسوم ،فراهم سازی زمینه مناسب جهت پرورش حس وطن دوستی و… می باشد.