بهره برداری از ۴۵ طرح عمرانی دهه فجر امسال در فردوس؛

بهره برداری از ۴۵ طرح عمرانی دهه فجر امسال در فردوس؛

فرماندار فردوس گفت: دهه فجر امسال ۴۵ طرح عمرانی با اعتبار ۱۳ میلیارد و ۱۴۱ میلیون تومان در این شهرستان به بهره برداری می رسد و عملیات اجرایی پنج طرح آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق، مهدی ابراهیمی با اعلام این خبر افزود: دهه فجر فرصتی ارزشمند برای تبیین دستاوردهای نظام و معرفی هرچه بیشتر خدمات انقلاب و نظام به مردم است.
وی میزان اشتغال مستقیم این طرح‌ها را ۴۷ نفر اعلام کرد و گفت: با بهره‌برداری از طرح‌ های دهه فجر به ازای هر پروژه هزار و ۹۵۰ خانوار از مزایای آنها بهره‌مند می‌شوند.
ابراهیمی، اصلاح، بهسازی و روکش آسفالت معابر، جدول‌گذاری و اجرای کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی شهر فردوس، اصلاح و بهسازی و روکش آسفالت معابر و پیاده‌روسازی شهر اسلامیه، افتتاح اقامتگاه بوم‌گردی باغستان، افتتاح اورژانس ۱۱۵ مهوید و برون و بهره‌برداری از مدرسه سه کلاسه روستای خانکوک و اجرای روکش آسفالت کمربندی فعلی را از جمله طرح‌ های یاد شده ذکر کرد.
وی یادآور شد: عملیات اجرایی روکش آسفالت محورهای فردوس به گناباد، فتح آباد به گستج، فردوس به سرند و همچنین کاشت و نهال‌کاری ۲۸۵ هکتار از اراضی منطقه پلوند نیز از دهه فجر امسال آغاز می‌شود.