برگزاری مسابقات حفظ ،قرائت فرهنگیان درشهرستان درمیان؛

برگزاری مسابقات حفظ ،قرائت فرهنگیان درشهرستان درمیان؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان درمیان ،امروز مسابقات حفظ ،قرائت فرهنگیان درنمازخانه این مدیریت با حضورمدیرآموزش وپرورش شهرستان درمیان،معاون پرورشی وتربیت بدنی،کارشناس حراست ،کارشناس قرآن، عترت ونماز دانش آموزی وداوران برگزارگردید.

مدیرآموزش وپرورش شهرستان درمیان نیز ضمن بازدید و تقدیر از شرکت کنندگان در این مسابقات گفت:  دستیابی به کمال و سعادت در گرو تمسک به قرآن کریم است.

وی با بيان اينکه قرآن برنامه هدايت و راهنماي انسان در زندگي است و با به کار گيري آن در زندگي مي توان از بسياري از انحرافات جلوگيري کرد گفت : قاريان و حافظان قرآن با توجه به سعادت بزرگ حفظ قرآن عمل به قرآن و آموزه هاي ديني را سرلوحه کارهاي خود قرار دهند. مهران فر با بیان اینکه قرآن کریم بهترین حجت و دلیل برای مسلمانان است، بیان کرد: قرآن کریم چراغ راهنما و هدایت در جهل و نادانی ها به شمار می رود و راه روشن را به همگان نشان می دهد.

وی ضمن اشاره به استقبال خوب فرهنگیان از این مسابقات خاطرنشان کرد: این رقابت ها بین فرهنگیان خواهر و برادر صورتمی گیرد که در ۳سطح شهرستانی، استانی و کشوری به صورت رقابتی انجام می گیرد.

مهران فر افزود: رتبه های برتر هر رشته به مرحله استانی اعزام می شوند که در صورت موفقیت در آن سطح به مرحله کشوری نیز راه پیدا خواهند کرد.