برنامه ریزی برای انتخابات ریاست جمهوری در خراسان جنوبی

برنامه ریزی برای انتخابات ریاست جمهوری در خراسان جنوبی

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی اخبارشرق ایران از خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رییس ستاد انتخابات استان در ستاد انتخابات مرکز صدا و سیما خراسان جنوبی با بیان این مطلب گفت: استانداری و فرمانداری‌ها بر اساس ابلاغیه‌ها و دستورالعمل‌های وزارت کشور، امور مربوط به انتخابات را پیگیری می‌کنند و هم اکنون در انجام این امور به روز هستند.

طالبی افزود: هم اکنون اعضای هیئت‌های اجرایی و تعداد و مکان شعب اخذ رأی مشخص شده است و هم اکنون نیز آموزش‌ اعضای شعب و زیرساخت‌های فنی را بررسی می‌کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همچنین از صدا و سیمای استان به دلیل پوشش مناسب مراسم تشییع پیکر مطهر آیت الله رئیسی و انتخابات اخیر قدردانی کرد.

مدیرکل صدا و سیمای استان نیز با بیان این که صدا و سیما در کنار و همراه ستاد انتخابات استان است گفت: برنامه سازان مرکز خاوران، بدون هیچ محدودیتی در حوزه‌های تحلیل و تبیین و اطلاع رسانی انتخابات با ستاد انتخابات استان همکاری خواهند کرد.
آینه دار افزود: تلاش می‌کنیم همچون انتخابات گذشته، در برگزاری این آزمون موفق عمل کنیم و برنامه سازان صدا و سیما از هیچ تلاشی در این خصوص دریغ نمی‌کنند