امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ی همگانی است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی:

امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ی همگانی است
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از موضوعات مهم اجتماعی ووظیفه همگانی است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، سرهنگ علی ناصری ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از موضوعات مهم اجتماعی است که وظیفه همه است.
وی با بیان اینکه دولت نیز در این راستا وظایفی دارد افزود: قانون حمایت از آخرین به معروف و ناهیان از منکر در خراسان جنوبی تدوین شد.
قاسمی گفت: در خراسان جنوبی در شورا که رکن اصلی و تصمیم گیری است ۴ جلسه برگزار و مصوباتی ارائه شد که اجرا شد.
وی تحکیم موضوع عفاف، عدم برگزاری کنسرت ها در محیط آموزشی و علمی، ساماندهی جشن های دانشجویی، توانمند سازی روستاهای هدف گردشگری و برگزاری نمایشگاه جامع فقط ایرانی را از جمله مصوباتی دانست که اجرا شد.
قاسمی با بیان اینکه برای سال ۹۶ نیز برنامه هایی پیش بینی و به شهرستان ها ابلاغ شده است اظهار داشت: در حال حاضر ستادهای شهرستان ها نیز فعال است.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی گفت: برای ایام نوروز گروه های امر به معروف و نهی از منکر برنامه هایی را انجام دادند و برای ماه رمضان نیز برنامه هایی پیش بینی شده که در پارک ها و مکان های ورزشی برگزار می شود.
قاسمی درادامه عنوان کرد: امسال برنامه تبلیغ و فرهنگ سازی برای خریدکالای ایرانی وحمایت ازتولیدکننده ی ایرانی رادردستورکار داریم.