اقدامات دولت در حوزه بهداشت و درمان موجب رضایتمندی مردم شد؛

اقدامات دولت در حوزه بهداشت و درمان موجب رضایتمندی مردم شد؛

فرماندار درمیان با بیان اینکه ارتقای شاخص های بهداشتی از مهمترین اهداف دولت در طرح تحول نظام سلامت به شمار می رود، گفت: وسیع ترین تحول در بخش بهداشت و درمان کشور در دولت های یازدهم و دوازدهم انجام شد که رضایتمندی مردم را در پی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق، محمد بشیری زاده در مراسم تجلیل از پرستاران درمیان افزود: در حال حاضر در بیمارستان خاتم الانبیاء این شهرستان خدمات بهداشتی خوبی به مردم ارائه می شود که باعث شده مردم راحتر برای درمان خود اقدام کنند.
وی از راه اندازی بیمارستان ثابت تخصصی به مناسبت دهه فجر در بیمارستان خاتم الانبیاء شهرستان خبر داد و گفت: راه اندازی این بیمارستان تخصصی خدمتی ارزشمند به مردم این شهرستان مرزی به ویژه روستاهای مرزی و محروم است که اطلاع رسانی های لازم به مردم از طریق شوراهای اسلامی و دهیاران در حال انجام است.
بشیری زاده بیان کرد: مرکز جامع سلامت روستای نوغاب شهرستان در دهه فجر به بهره‌ برداری می رسد و هفت هزار نفر از مزایای آن برخوردار خواهند شد.
وی ارج نهادن به مقام و جایگاه پرستاران و تقدیر از زحمات شبانه روزی این قشر را یک وظیفه همگانی دانست و اضافه کرد: تلاش در راستای بهبود کیفیت درمان و سلامت دوباره بیماران و حاضر شدن بر بالین بیماران در سخت ترین شرایط، برترین اعمال و برگرفته از ویژگی ها و خصوصیات اخلاقی حضرت زینب(س) است.