افتتاح ۲۰ پروژه بزرگ در خراسان جنوبی با حضور رئیس جمهور؛ سیدعلی اکبر پرویزی:

افتتاح ۲۰ پروژه بزرگ در خراسان جنوبی با حضور رئیس جمهور؛

استاندار خراسان جنوبی در شورای اداری استان بیان کرد: سفر رئیس جمهور در پیش داریم که ظرف دو سه روز آینده زمان آن مشخص می شود اما کلیات آن در هفته آخر بهمن برنامه ریزی کردیم.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي خبر شرق، سید علی اکبر پرویزی استاندار خراسان جنوبی ظهر امروز در  شورای اداری استان اظهارکرد: وظیفه همه مدیران دستگاه های اجرایی کار و تلاش و رفع مشکلات مردم است.

 وی افزود: مسئولان دستگاه ها باید تلاش کنند اعتبارات ابلاغی را رسمی کنند و بحث اسناد خزانه باید چند روز آینده نقد شود بنابراین باید از ظرفیت ایجاد شده برای توسعه استان استفاده شود.

 استاندار خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: اعتباراتی از سفر رئیس جمهور ابلاغ شده است و در این راستا مدیران باید پیگیری کنند.

 پرویزی با بیان اینکه از یک ماه آینده اقدامات عملی برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را آغاز می کنیم، گفت: آمادگی کامل داریم با دستور وزارت کشور در زمان رسمی انتخابات برای برگزاری انتخابات اقدام کنیم.

 وی با بیان اینکه همراهی و همکاری دستگاههای اجرایی در زمان انتخابات لازم است، یادآورشد: مسئولان استان براساس برنامه، کار را دنبال می کنند و هماهنگی لازم برای اجرای انتخابات لازم است.

 استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه انتخابات سنگین است، گفت: ۶۵ هزار صندوق رای در روستاها باید ایجاد شود و  این انتخابات از انتخابات مجلس و خبرگان سنگین تر است.

 پرویزی بیان کرد: سفر رئیس جمهور در پیش داریم که ظرف دو سه روز آینده زمان آن مشخص می شود اما کلیات آن در هفته آخر بهمن برنامه ریزی کردیم.

 وی تصریح کرد: سفر رئیس جمهور یک سفر کاری بوده و پروژه های استان بهره برداری می رسد.

 استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه من در آبان از رییس جمهور برای سفر به استان دعوت کردم، گفت:  امیدواریم از حضور رئیس جمهور در استان بهره ببریم.

 پرویزی یادآورشد: طی سه ماه اخیر دستوراتی دادند مقدمات کارهایی که دادند باید شروع میکردیم قبل از سفر رئیس جمهور شکل آن اجرایی بگیرد که امیدواریم در این سفر تصمیمات خوبی دولت بگیرد.

 وی با تاکید بر اینکه در سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی ۲۰ پروژه مهم افتتاح و  دو سه پروژه کلنگ زنی می شود، گفت: به هر حال در سفر دکتر روحانی به استان پروژه های مهم به بهره برداری خواهد رسید.

 پرویزی افزود : حضور دولت در خراسان جنوبی که بخشی به تصمیماتی که از قبل گرفته شده بود برمی گردد خیلی مهم است و می بایست برای استان تصمیم گیری مهم گرفته شود و لازم است دستگاه ها از این موضوع بهره گیری کرده و غفلت نکنند.

 استاندار خراسان جنوبی ادامه داد : امیدواریم با حضور دولت در خراسان جنوبی برای توسعه عمران استان تصمیم گیری می شود غفلت نشود و مدیران کمک کنند تا کاری برای استان انجام شود.

 وی گفت: از تهران پیگیری شده که برای استان کاری شود و امیدواریم با کمک شما مسئولان بتوانیم قدم های خوبی برداریم.

به گزارش خبر شرق، پرویزی در شورای اداری استان و در جمع مسئولین استانی افزود : مسئولان فرصت دهه فجر را از دست ندهند و فعالیت ها را به خوبی تبیین کنند؛ دهه فجر فرصت مناسبی است تا دستگاههای اجرایی اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته در حوزه‌های مختلف را برای مردم تشریح کنند.

 وی بیان کرد: باید با صداقت گفتار آمار واقعیت ها را به خوبی منتقل کنیم و کلنگ زنی بدون مطالعه و اعتبار انجام نشود.

 وی همچنین ضمن تاکید بر انجام کار کارشناسی توسط مسئولان، گفت: به خاطر فشار این و آن و مردم کار غیر کارشناسی انجام ندهیم؛ وظیفه همه مدیران و پرسنل دستگاههای اجرایی رفع گرفتاری مردم است .

  استاندار خراسان جنوبی گفت : مدیران با توجه به پایان سال تلاش کنند اعتباراتی که ابلاغ شده را پیگیری و به سرانجام برسانند.