افتتاح همزمان ۱۰۰ طرح اشتغالزایی و خودکفایی در شهرستان طبس؛

افتتاح همزمان ۱۰۰ طرح اشتغالزایی و خودکفایی در شهرستان طبس؛

در نهمین روز از دهه مبارک فجر ۱۰۰ طرح اشتغالزایی و خودکفایی ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امام خمینی(ره) شهرستان طبس با سرمایه گذاری ۱۲میلیارد ریال افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) طبس روز چهارشنبه در مراسم افتتاح این طرح ها گفت: اشتغال زایی دغدغه مسولان به ویژه مقام معظم رهبری است که این نهاد توجه خاصی به مقوله اشتغال کرده است.
حمید بیضی زاده افزود: در طبس مهم ترین اولویت این نهاد اشتغال مددجویان است و تلاش می کنیم کسانی که بیکار هستند و به علت نداشتن سرمایه برایشان ایجاد شغل کنیم.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) طبس بیان کرد: ۱۰۰ واحد مسکونی با اعتباری افزون بر پنج میلیارد ریال به مددجویان نیازمند فاقد مسکن واگذار شد .
وی بیان کرد: اعتبار این واحدها از محل سفر رییس کمیته امداد به طبس تامین شد.

گشایش نمایشگاه دستاوردهای کمیته امداد
همچنین در این روز نمایشگاه دستاوردهای کمیته امداد با حضور امام جمعه، معاون استاندار خراسان جنوبی و فرماندار ویژه طبس و سایر مسئولان در محل مجتمع فرهنگی تربیتی حضرت مهدی ( عج) وابسته به این نهاد گشایش یافت.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) طبس هدف از برگزاری این نمایشگاه را نشان دادن گوشه ای از فعالیت های این نهاد خدمات رسان برشمرد و افزود: با برپایی چنین نمایشگاهی می توان فعالیت های انجام شده و خدمات رسانی به محرومین را به اطلاع عموم رساند .