اعلام نتایج قطعی انتخابات شورای شهر بیرجند

اعلام نتایج قطعی انتخابات شورای شهر بیرجند

فرماندار شهرستان بیرجند نتایج قطعی و رسمی ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر بیرجند را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبار شرق ایران علی ناصری  با اشاره به فعالیت ۱۱۵ شعبه اخذ رای در بیرجند گفت: در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر بیرجند ۲۰۰ هزار تعرفه رای بین شعب توزیع که ۷۳ هزار و ۷۰ تعرفه مصرف شد.

وی  تعداد برگه‌های رأی ماخوذه را  ۷۱ هزار و ۳۰ رای  اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۶۴ هزار و ۵۱۷ رأی صحیح و ۶ هزار و ۵۱۳ رای باطله ماخوذه بوده است.

فرماندار بیرجند گفت: از مجموع آرا ماخوذه صحیح، بالاترین میزان رای با ۱۱ هزار و ۴۷۴ رای را علیرضا محمودی راد کسب کرده است.

ناصری افزود: همچنین فرید فروزانفر با ۱۰ هزار و۶۷۱ رای، فاطمه زهرا هلال بیرجندی با ۱۰ هزار و ۵۹۵ رای، مرتضی یزدان شناس با ۹ هزار و ۸۲۴ رای، محمد مهدی درخشی ۸ هزار و ۴۷۹ رای، رضا حسنی صفت با ۷ هزار و ۱۹۶ رای، عباس سروری با ۷ هزار و ۱۰ رای، مهدی عبدالرزاق نژاد با ۶ هزار و ۷۲۶ رای و ویدا ناصری با ۶ هزار و ۷۲۴ رای به شورای ششم شهر بیرجند راه یافته اند.

وی گفت: نگین ناصح با ۶ هزار و۲۸۶ رای، مهدی میری ۶ هزار و ۱۲۷ رای، فریدون ابراهیمی ۶ هزار و ۲۰ رای، محمد رمضانی ۵ هزار و ۷۸۱ رای، ابوالفضل علیزاده بیرجندی ۵ هزار و ۴۴۹ رای و محمد حسین زراعتکار ۵ هزار و ۴۰۲ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر بیرجند انتخاب شدند.