استضاح وزیر راه؛ در راه ماند! / مخالفت فراکسیون مستقلین ولایی با عدم اعتماد به آخوندی/تندروها بازهم تنها ماندند؛

استضاح وزیر راه؛ در راه ماند! / مخالفت فراکسیون مستقلین ولایی با عدم اعتماد به آخوندی/تندروها بازهم تنها ماندند؛

به گزارش خبر شرق به نقل از خبر ملت، نایب رئیس فراکسیون مستقیل ولایی مجلس، گفت: پس از استماع نظرات موافق و مخالف استیضاح وزیر راه در نشست امروز این فراکسیون، اعضای فراکسیون با استیضاح آخوندی وزیر راه مخالفت کردند

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در تشریح نشست امروز فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، گفت: مهم ترین مورد بحث در نشست امروز این فراکسیون، موضوع استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی شد، که در جلسه امروز نمایندگان موافق و مخالف این موضوع به بیان نظرات خود پرداختند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: پس از استماع نظرات موافق و مخالف نمایندگان استیضاح وزیر راه، این مسئله به رأی گذاشته شد و در نهایت اجماع اعضای فراکسیون بر این شد که فراکسیون مستقلین ولایی با استیضاح وزیر راه مخالفت خواهد کرد و تا دقایقی دیگر بیانیه این فراکسیون منتشر خواهد شد.

همچنین هفته گذشته نیز فراکسیون امد مجلس نیز با استضاح اخوندی مخالفت کرده بود و ان را صرفا سیاسی دانسته بود. پس با توجه به این خبر سایر فراکسیون های مجلس نیز که در مورد این طرح در یک دوراهی قرار گرفته بودند ظاهرا تصمیم گرفتند که از شکست دیگری در مجلس خودداری کنند . البته همانگونه که نماینده رشت عنوان کدره است در فراکسیون مستقلین نیز مخالفت ها با استیضاح وزیر کم نبوده است.