استاندار خراسان جنوبی مردم را به حضور در انتخابات دعوت کرد؛

استاندار خراسان جنوبی مردم را به حضور در انتخابات دعوت کرد؛

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری استانداری خراسان جنوبی ، پرویزی در این پیام نوشت: بدون تردید، حضور آگاهانه شما در صحنه انتخابات، یعنی سهیم شدن در سرنوشت کشوری که هر گوشه از خاکش بوی ایثارگری و ولایت مداری می دهد.
وی اضافه کرد: ۲۹ اردیبهشت ماه، میعادگاه حماسه حضور مردم بصیر و شریف ایران اسلامی است که بار دیگر وحدت، همدلی، بصیرت و تعصبمان به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشیده و نظام و انقلابمان را دربرابر تمامی خدعه ها و نیرنگ های دشمنان بیمه کنیم؛ و آن روز تمام دنیا به تماشای حضور تک تک ما ایستاده اند.
استاندار خراسان جنوبی از مردم شریف، بزرگوار و همیشه در صحنه خراسان جنوبی دعوت کرد با اتکا به خداوند متعال، همراه با ملت آزاده ایران، با حضور هرچه با شکوه تر، ندای رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی را لبیک گفته و برای عزت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی و کشور عزیزمان ایران، به پای صندوق های رأی آمده و با مشارکت حداکثری، سرنوشت کشورمان را آنگونه که شایسته ایران و ایرانی است، تعیین کنید.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای در خراسان جنوبی، فردا(جمعه) همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.