استاندار خراسان جنوبی: ما مسئول صیانت از رای مردم هستیم/ توهین ها به من حتی دامن پدر و مادرم را نیز گرفت؛

استاندار خراسان جنوبی: ما مسئول صیانت از رای مردم هستیم/ توهین ها به من حتی دامن پدر و مادرم را نیز گرفت؛

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا روز جمعه، ۲۹اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.
سید علی اکبر پرویزی، سه شنبه شب در آیین تجلیل از برترین های ورزش استان در بیرجند افزود: ان شاالله ۲۹ اردیبهشت با حضور گسترده مردم استان شاهد برگزاری انتخاباتی قانونمند، شفاف و سالم باشیم.
وی اظهار کرد: مسئولان دولتی که مجری و یا ناظر انتخابات هستند به هیچ وجه حق دخالت در امور انتخابات را له علیه نامزدی ندارد.
وی در ادامه با بیان این که هدف دولت حمایت جدی از هنر و هنرمندان است، تصریح کرد: وظیفه ما پیگیری اهداف دولت در استان است، قطعا از بحث هنر و هنر اصیل بویژه موسیقی سنتی خراسان جنوبی به جد حمایت می کنیم.
وی یادآور شد: نباید فضا آنقدر سخت و سنگین شود که بعضی احساس خفگی کنند و حتی هنرمندان نتوانند به شکل واقعی هنر خود را ارایه کنند.
وی تصریح کرد: بعضی از حاشیه ها که ممکن است ایجاد شود هنرمندان خراسان جنوبی را با چالش روبه رو می کند. وی تاکید کرد: حرف هایی که می گویم قطعا برایم هزینه خواهد داشت، همانطور که می دانید قبلا صحبتی کردم ، متاسفانه با اطلاع رسانی دروغ و بیان غیر واقعی مطلب حاشیه هایی ایجاد شد.
وی اضافه کرد: به همه کسانی که به سخنانم اعتراض داشتند احترام می گذارم اما برای بیان تفکر خود حاضریم هزینه بدهیم و بابت فحاشی و هتاکی ها که به من شد تحمل کردم و قطعا بدانید برای ایستادگی در برابر بعضی رفتارهای ناپسند باید هزینه داد.    استاندار خراسان جنوبی گفت: متاسفانه بی انصافی هایی شد و حتی توهین و افترا ، تهمت و حتی به پدر و مادرم هم رحم نکردند.
پرویزی گفت: هنر اصیل مورد توجه همه مردم است و باید بتوانیم بخشی از این هنر را  در چارچوب ارزش های اسلامی جامعه ارائه کنیم.