اسامی ۲۶داوطلب شورای شهر خوسف اعلام شد؛

اسامی ۲۶داوطلب شورای شهر خوسف اعلام شد؛

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات خوسف، فرماندار این شهرستان با اشاره به آخرین وضعیت تایید صلاحیت شدگان، گفت: تاکنون از ۲۸ نفر ثبت نام شده در انتخابات شهر خوسف یک kفر قبل از شروع فرایند تایید صلاحیت نامزدها استعفا کرد.
محمد شفیعی افزود: ۲۷ نفر در هیات اجرایی و نظارت شهرستان تایید صلاحیت شدند وی تصریح کرد : از این تعداد یک نفر نیز پس از تایید صلاحیت استعفا کرد و تعداد نامزدها شورای اسلامی شهر خوسف به ۲۶ تن رسیده است.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان خوسف بیان کرد : نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا از ۲۱ تا ۲۷ اردیبهشت ماه به مدت یک هفته فرصت دارند تا به فعالیتهای تبلیغاتی خود بپردازند.
وی اضافه کرد: اسامی نامزدها در روستاهای شهرستان نیز به بخشداری ها اعلام شده است و توسط بخشداری ها به داوطلبان اطلاع رسانی می شود.
پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار می شود.
اسامی داوطلبان به این شرح است:
۱- محمود احسانیان، ۲- سعید اکبری،۳- ناصر آراسته، ۴- محمود حسنی، ۵- محمد خدابخشی، ۶- محمدرضا خوشحال، ۷- محمدعلی رحیمی، ۸- رضا سنجری، ۹- ارسلان شکوهی، ۱۰- محمد صالحی نسب،۱۱- حسن صالحی نسب.
۱۲- محبوبه عابدینی، ۱۳- علی اکبر قاسمی،۱۴- علی کریم دادی،۱۵- رضا کریمی، ۱۶-
محمد کفشی، ۱۷- سروش کفشی،۱۸- محمود گلندی،۱۹- غلامرضا مظلومی، ۲۰-
مهدی مظهری، ۲۱- فاطمه ملکی مقدم،۲۲- کریم نخعی،۲۳- مالک نخعی، ۲۴- مهدی هادی، ۲۵- مرتضی همایون، ۲۶- جواد یوسفی.