اجلاس نماز با محوریت فضای مجازی در خراسان جنوبی برگزار می شود؛

اجلاس نماز با محوریت فضای مجازی در خراسان جنوبی برگزار می شود؛

سومین اجلاس نماز خراسان جنوبی ۲۷ مهر ماه جاری با عنوان «نماز و فضای مجازی» در بیرجند برگزار می شود.
حجت الاسلام حسین کمیلی روز چهارشنبه در نخستین نشست کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد برگزاری سومین اجلاس استانی نماز که در استانداری خراسان جنوبی برگزار شد، افزود: درباره اهمیت نماز همین بس که امام حسین (ع) در ظهر عاشورا هم از نماز اول وقت نگذشتند و حتی جنگ را مانع نماز ندانستند.
وی با بیان اینکه خراسان جنوبی در ۲ اجلاس اخیر جزو برترین های کشور از لحاظ کیفیت برگزاری بوده است گفت: امیدواریم با کمک و همراهی تمامی دستگاه های اجرایی در سومین اجلاس نماز هم شاهد بهترین خروجی ها باشیم.
وی ادامه داد: میهمان های ویژه ای در این اجلاس همچون قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور، تولیت آستان قدس رضوی، نماینده ولی فقیه در استان، مسئولان استان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی دعوت شده است
مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی هم در این نشست با بیان اینکه اطلاع رسانی یکی از مهمترین ارکان هر فعالیت اجتماعی و فرهنگی است گفت: با توجه به نامگذاری این اجلاس با عنوان نماز و فضای مجازی، لازم است از ظرفیت های موجود به خوبی استفاده شود.
عباسعلی بهاری با اشاره به اینکه برگزاری اینگونه اجلاس باید دارای اهداف مشخص و معین باشد گفت: اگر به دنبال چشم اندازهای روشن باشیم بدون شک شاهد خروجی بهتر و پرباری خواهیم بود.
وی اظهار کرد: حرکت های بزرگ نیازمند گام های بزرگ است و برای اینکه در این زمینه با مشکلی مواجه نشویم باید وظایف و تکالیف دستگاه ها برای هرچه بهتر برگزار شدن اجلاس نماز تبیین شود.
وی خواستار فعالیت و کمک تمامی دستگاه های فرهنگی به برگزاری اجلاس نماز شد و افزود: دستگاه هایی مثل آموزش و پرورش باید با تمام ظرفیت وارد عمل شوند تا شاهد خروجی پر محتوا باشیم.