اجرای عملیات روکش آسفالت سرد در محورهای استحفاظی سرایان

اجرای عملیات روکش آسفالت سرد در محورهای استحفاظی سرایان

رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان سرایان از اجرای عملیات ترانشه برداری و خاکبرداری در گردنه کریمو – کاخک توسط اکیپ راهداری شهرستان سرایان خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از  ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی،محمد فرخی اظهارکرد: در راستای ارتقاء ایمنی جاده و به منظور جلوگیری از ریزش خاک و مسدود شدن این جاده بین شهری، شامل ترانشه برداری – خاکبرداری و تعریض گردنه کریمو – کاخک انجام شد

وی افزود: همچنین با توجه به آغاز فصل سرما و بارندگی بازگشایی و تخلیه قنوها و لایروبی پل ها نیز در دست اقدام است.

رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای سرایان از انجام عملیات روکش ماسه آسفالت سرد به صورت موضعی در محورهای حوزه استحفاظی شهرستان سرایان خبر داد و تصریح کرد: قسمت‌هایی از جاده اصلی و شریانی سرایان – بسطاق – دوست آباد که روسازی جاده تخریب شده، به صورت موضعی روکش شد.

وی یادآور شد: این روکش ماسه آسفالت سرد، بصورت امانی و توسط اکیپ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان سرایان و به منظور رگلاژ و ترمیم سطح آسفالت در قسمت‌هایی که بیشترین تخریب را داشته انجام شده است.

رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای سرایان خاطرنشان کرد: همچنین قسمت هایی از محور آیسک – دوحصاران- بغداده – قاسم آباد که روسازی جاده تخریب و محدوده‌ای از جاده دچار نشست شده نیز به همین روش روکش آسفالت انجام شد.

فرخی یادآور شد: شهرستان سرایان دارای بیش از ۸۳۰ کیلومتر جاده بین‌ شهری و روستایی است که عملیات روکش آسفالت محورها، همه‌ساله به تناسب اعتبارات و یا با تأمین قیر رایگان در برنامه این اداره کل قرار می‌گیرد که با توجه به خرابی محورها و اولویت‌بندی انجام شده نسبت به انجام روکش محورهای منتخب اقدام می‌شود.