اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا در خراسان جنوبی

اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا در خراسان جنوبی

رئیس اداره بازرسی ونظارت سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی بیان کرد: طرح نظارتی ویژه شب یلدا در خراسان جنوبی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از  ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، علی تهوری امروز (۲۸ آذر ماه) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با عنایت به نزدیکی شب یلدا و پیشگیری از افزایش نامتعارف سطح قیمتی انواع آجیل، شیرینی و میوه‌های مرسوم در روزهای آتی متأثر از افزایش تقاضا، طرح نظارتی ویژه شب یلدا در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

وی افزود: در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و جلوگیری از سوء استفاده عوامل سودجو در سطح بازار طرح نظارتی ویژه شب یلدا با هماهنگی تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و اتحادیه‌های مربوط از ۲۸ آذرماه سال جاری آغاز و تا اول دی ماه به مدت سه روز ادامه دارد.

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی بیان کرد: در این طرح ضمن اخذ تدابیر مناسب درخصوص کنترل و رعایت ضرایب سود مصوب و رسیدگی به موقع به شکایات مردمی با متخلفین برابر قوانین و مقررات جاری برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

تهوری یادآور شد: در این طرح ۴۰ بازرس سازمان صنعت، معدن و تجارت به همراه بازرسان اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی مربوطه و ناظران افتخاری در سطح استان بصورت ویژه بازار را کنترل و گزارشات مردمی را در کمترین مدت رسیدگی می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: از شهروندان و هم‌استانی‌ها در خواست می‌شود تا هرگونه تخلف صنفی در استان را از طریق شماره تلفن و سامانه ۱۲۴ به این اداره و یا ادارات شهرستانی منعکس کنند.