آماده باش ۴۲ دستگاه آمبولانس در شب چهارشنبه آخرسال در خراسان‌جنوبی

آماده باش ۴۲ دستگاه آمبولانس در شب چهارشنبه آخرسال در خراسان‌جنوبی

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خراسان‌جنوبی از آماده باش ۴۲ دستگاه آمبولانس در شب چهارشنبه آخرسال در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق علیرضا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی اظهار کرد: در خراسان جنوبی ۴۲ دستگاه آمبولانس شامل ۳۰ دستگاه آمبولانس در شهرستان‌ها و ۱۲ دستگاه  آمبولانس  در بیرجند به همراه یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک دستگاه موتورولانس در مرکز استان درحال آماده باش خواهند بود .

وی افزود: ۱۱۰ مامور اورژانس در شب چهارشنبه آخر سال در مکان‌های تجمع و پایگاه‌های اورژانس خراسان جنوبی مستقرمی شوند تا حوادث احتمالی را پوشش دهند .

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه سایر نیرو‌های اورژانس نیز در حالت آماده باش هستند، تصریح کرد: ۶۰ نیروی امدادی در شهرستان‌ها و ۵۰ نیرو در مرکز استان فعالیت خواهند کرد .

عباسی با بیان اینکه خوشبختانه سال گذشته هیچگونه حادثه جانی در  شب چهارشنبه آخر سال نداشته‌ایم ، یادآور شد: سال گذشته ۱۴ نفر مصدوم شدند که مصدومیت آنان ناچیز بود به طوری که تعدادی در محل درمان شدند و تعدادی نیز به مراکز درمانی منتقل اما بلافاصله مرخص شدند .