برگزاری همایش بزرگ آزادگان خراسان جنوبی؛

برگزاری همایش بزرگ آزادگان خراسان جنوبی؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، حجتالاسلام و المسلمین حسین معصومی با اعلام این خبر اظهار داشت: امسال در راستای ۲۶ مردادماه سالروز ورود آزادگان برنامه همایشی به صورت استانی در مرکز خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

وی افزود: برای برگزاری همایش سالروز ورود آزادگان اطلاع‌رسانی شده که این برنامه با حضور همسران آزادگان برگزار می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی از دیدار آزادگان خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه در استان خبر داد و گفت: از دیگر برنامه‌های سالروز ورود آزادگان غبارروبی مزار شهدا توسط آزادگان استان در قطعه ۲ مزار شهدا است.

معصومی از حرکت نمادین آزادگان با دو دستگاه اتوبوس در مرکز استان خبر داد و افزود: از دیگر برنامه‌های سالروز ورود آزادگان شرکت در برنامه زنده تلویزیونی از شبکه خاوران و شرکت در نماز جمعه است.

وی گفت: میهن اسلامی در ۲۶ مردادماه ۶۹ شاهد حضور عاشقانی بود که پس از سال‌ها اسارت در زندان‌های رژیم بعثی عراق وارد خاک پاک ایران اسلامی شدند و یکی از خاطره‌انگیزترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی را رقم زدند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با بیان اینکه خراسان جنوبی دارای ۲۳۳ آزاده سرافراز است تصریح کرد: در حال حاضر وجود این آزادگان در صحنه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی راهگشای بسیاری از مشکلات بوده است.