​اطلاعیه شماره ۱۰ بانک صادرات ایران درخصوص سپرده‌گذاران تعاونی منحله میزان؛

​اطلاعیه شماره ۱۰ بانک صادرات ایران درخصوص سپرده‌گذاران تعاونی منحله میزان؛

بانك صادرات ايران ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) با صدور اطلاعيه شماره ۱۰ در خصوص سپرده گذاران تعاوني منحله ميزان، تعيين تكليف سپرده های تا مبلغ ۲۰۰ ميليون تومان را از روز دوشنبه ۱۶ اسفندماه آغاز مي كند.
به گزارش روابط عمومي بانك صادرات ايران، در اطلاعيه اين بانك آمده است؛ به‌ موجب مصوبه هیأت مدیره بانک صادرات ایران در راستای ایفای رسالت اجتماعی و به منظور رفع نگرانی ‌های سپرده‌ گذاران تعاونی منحله میزان، سپرده‌ گذاران تعاونی مزبور که براساس گزارش کارشناسان مالی دادگستری تا مبلغ دویست میلیون تومان سپرده دارند، از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ به شرح جدول زیر می توانند به شعب بانک صادرات ایران مراجعه و مبادرت به افتتاح حساب سپرده بلندمدت یک‌ساله کنند که سود پرداختی به سپرده‌ ها ماهیانه و براساس نرخ‌های مصوب بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.
در ادامه اطلاعیه تصريح شده است؛ سپرده ‌گذاران به شرح اطلاعات زیر و براساس آخرین عدد سمت راست کد ملی و با در دست داشتن اسناد و مدارکی که دلالت بر سپرده‌گذار بودن آنان در تعاونی منحله میزان دارد و به تأیید کارشناسان مالی دادگستری و هیأت تصفیه تعاونی میزان رسیده باشد، می‌توانند به شعب این بانک مراجعه و اقدام به افتتاح حساب سپرده بلندمدت یک‌ساله كنند.

در بخش پاياني اطلاعيه تاكيد شده است، مبلغی که سپرده‌گذاران می‌توانند از حساب خود برداشت کنند حداکثر معادل ۳۰ درصد مبلغ سپرده می‌باشد. بدیهی است بقیه مبلغ،  وفق ضوابط و مقررات بانکی موجود در پایان مدت  قابل دریافت توسط سپرده‌ گذار می‌باشد.

tableTest1112.jpg