گزارشی مبنی بر تخلف انتخاباتی در خراسان‌جنوبی وجود نداشته است؛ معاون دادگستری خراسان‌جنوبی:

گزارشی مبنی بر تخلف انتخاباتی در خراسان‌جنوبی وجود نداشته است؛

یدالله وحدانی‌نیا صبح امروز(۳۱ اردیبهشت ماه) در پنجمین جلسه پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی استان، اظهار کرد: از حضور گرم و خلق حماسه‌ای دیگر توسط مردم خراسان‌جنوبی به مثابه استان‌های دیگر تشکر می‌کنیم.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان‌جنوبی گفت: گزارشی مبنی بر تخلف انتخاباتی در استان وجود نداشته و چند مورد مربوط به قبل از انتخابات بوده که در حال بررسی و پیگیری است.

وی با بیان اینکه استان همواره در این حماسه‌ها پیشتاز بوده است، افزود: مردم نشان دادند که این انقلاب پشتوانه مردمی دارد و مردم پای اهداف و آرمان‌های انقلاب ایستادند و با حضور خود در انتخابات، لبیکی به ندای رهبر دادند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان‌جنوبی با بیان اینکه رسانه‌های خارجی عنوان کردند که رهبر معظم انقلاب پیروز این میدان بودند، تصریح کرد: پیام حضور مردم در انتخابات، برای مسئولین این است که قدر این مردم و مسئولیت را که بار امانت الهی است را بدانند.

وحدانی‌نیا با بیان اینکه تمام مردم برنده این میدان هستند، افزود: ایام رقابت به پایان رسیده و اکنون ایام رفاقت و همدلی است.

وی بیان کرد: باید با رفاقت به سوی اهداف و برنامه‌های دولت و نظام اسلامی حرکت کنیم که پایان خوش آن خشنودی خداوند و امام‌زمان(عج) باشد.

وحدانی‌نیا یادآور شد: از صداوسیما و رسانه‌های خبری برای انعکاس خبرها و از پلیس و نیروهای امنیتی برای برقراری امنیت در این مدت تشکر می‌کنیم.