گردشگری یکی از مبادی اصلی اشتغال است فرماندار بیرجند:

گردشگری یکی از مبادی اصلی اشتغال است

فرماندار بیرجند گفت: گردشگری به عنوان یکی از مبادی اصلی اشتغال است و باید فرهنگ‌سازی لازم انجام شود تا گردشگری به عنوان منبع درآمد و اشتغال‌زایی شناخته شود.

به گزارش پایگاه خبری نحلیلی خبرشرق به نقل ازایسنا منطقه خراسان‌جنوبی علی‌ناصری صبح امروز (۱۶ مرداد ماه) در نخستین تور بیرجندشناسی گفت: در حال حاضر اطلاع‌رسانی لازم برای بناهای تاریخی و جاذبه‌های گردشگری بیرجند انجام نشده و باید در این زمینه بیشتر کار شود .

وی ادامه داد: گردشگری به عنوان یکی از مبادی اصلی اشتغال است و باید فرهنگ‌سازی لازم انجام شود تا گردشگری به عنوان منبع درآمد و اشتغال‌زایی شناخته شود .

فرماندار بیرجند خاطرنشان کرد: با فرهنگ‌سازی گردشگری می‌توانیم در آینده شاهد ورود میهمانان مختلف به استان باشیم .

ارگ بهارستان بیرجند را برای مرمت و بازسازی تحویل گرفته‌ایم

محمدیان، معاون شهردار بیرجند نیز در ادامه گفت: روابط‌عمومی‌ها جایگاه بزرگی دارند و اگر یک سازمان خوب کار کند و اطلاع‌رسانی خوبی انجام نشود آن سازمان موفق نخواهد بود .

معاون شهردار بیرجند در ادامه اظهارکرد: در زمان آقای مدیح نزدیک به یک‌میلیارد تومان برای قلعه بیرجند هزینه شده و این در حالی است که بناهای تاریخی برای شهرداری آورده‌ای ندارد .

محمدیان با اشاره به اینکه در حال حاضر ارگ بهارستان بیرجند را برای مرمت و بازسازی تحویل گرفته‌ایم، اظهارکرد: در بودجه مبلغی برای این مهم در نظر گرفته‌ایم و در آینده نیز تحویل مردم می‌شود