گرانترین ورزش آبی ایران؛

گرانترین ورزش آبی ایران؛

فلای بورد (Flyboard) وسیله‌ای است که با اتصال به یک جت اسکی شخص را بر روی هوا معلق نگه می‌دارد و با پمپاژ و فشار آب به او اجازه مانور دادن و انجام حرکات نمایشی را می‌دهد. این وسیله ابتدا در مسابقات جهانی جت اسکی در چین در سال ۲۰۱۱ معرفی شد و به طور رسمی از ماه می سال ۲۰۱۲ در دسترس عموم قرار گرفت.
با این وسیله ورزشی تفریحی – آبی می‌توان در بالای سطح آب تا ارتفاع ۱۲ متر آزادانه پرواز کرد و با شیرجه به داخل آب و بیرون آمدن نمایش‌های جذاب و چشمگیری را خلق کرد.
فلای بورد نیروی محرکه لازم برای انجام چنین مانورهایی را از جت اسکی می‌گیرد. جت اسکی این نیروی محرکه را توسط شیلنگ ۱۸ متری فلای بورد به نازل‌هایی که در زیر تخته فلای بورد قرار گرفته‌اند هدایت و کاربر می‌تواند این نیروی جلوبرنده را کنترل کند.
فلای بورد دارای شناوری است که به کاربر اجازه می‌دهد تا از این وسیله ورزشی با اطمینان بیشتر استفاده کند. جت اسکی در تمام طول مدت استفاده از دستگاه، بر روی آب شناور بوده و به هر طرف که کاربر حرکت کند کشیده خواهد شد.
فلای بورد یکی از ورزش‌های پر هیجان و جدید کشورمان است که نیاز به عکس العمل و تصمیم‌گیری فوری دارد تا بتوان تعادل خود را هنگام پرواز روی سطح آب بدست آورد.
اگر این سوال برای شما پیش آمده که چگونه بدون هیچ آموزشی و یا یادگیری قبلی می‌خواهید سوار بر فلای بورد شوید باید این نکته را یادآوری کنیم که قبل از سوار شدن بر فلای بورد به شما آموزش می‌دهند. این تفریح آبی بیش از هر جای دیگری در کشورمان در جزیره کیش رونق پیدا کرده است.
قیمت این ورزش تفریحی آبی در جزیره کیش ساعتی ۴۰۰ هزار تومان است.
جدیدترین و گرانترین تفریح آبی در ایران+تصاویر
جدیدترین و گرانترین تفریح آبی در ایران+تصاویر
جدیدترین و گرانترین تفریح آبی در ایران+تصاویر
جدیدترین و گرانترین تفریح آبی در ایران+تصاویر