کواکبیان در تذکر شفاهی در مجلس:

کواکبیان در تذکر شفاهی در مجلس:

اصلاح‌طلبان سهم خواهی نمی‌کنند اما به هر وزیری هم رای نخواهند داد

به گزارش خبرشرق نماینده مردم شریف تهران در مجلس شورای اسلامی به برخی اظهارات مبنی بر سهم خواهی اصلاح‌طلبان از دولت در کابینه دولت دوازدهم پاسخ داد.
مصطفی کواکبیان در تذکری با اشاره به برخی حواشی ایجاد شده پیرامون انتخاب اعضای کابینه دولت دوازدهم از سوی رئیس‌جمهور اظهار کرد: در این روزها بحث‌هایی می‌شود و مدعی هستند بعضی از اصلاح طلب‌ها سهم خواهی می‌کنند، اما اعلام می‌کنیم که ما کابینه کارآمدتر، مطلوب تر، شجاع تر، پاکدست تر، عالم تر، کارشناس تر، متخصص تر و متعهدتر می‌خواهیم.
وی افزود: البته از ظرفیت جوانان، اقوام و زنان نیز باید در کابینه استفاده شود، بنابراین ما هیچ سهم خواهی، نداشته ایم و در عین حال دولت از کسانی که واقعا بخواهند زنبیل خود را در چند جا بگذارند، استفاده نکند.
این عضو فراکسیون امید خاطرنشان کرد: اصولگرای با هویت مشخص، برای ما بهتر از کسانی هستند که، دو زیست و چندزیست هستند، ضمن اینکه از مجاهدان روز شنبه هم استفاده نشود، بعضی‌ها با تمام وجود با این دولت نیستند اما این روزها خود را به شکلی در می‌آورند که با دولت هستند.
کواکبیان تصریح کرد: خواهشمندم در خصوص موضوعات مذکور، ان شاءالله رئیس دولت توجهات لازم را داشته باشد، ما اصلاح‌طلب‌ها از این دولت حمایت کرده و خواهیم کرد اما این به معنی این نیست که به هر وزیری بخواهیم رأی بدهیم.