کمیته ارزیابی مدیران خراسان جنوبی تشکیل می‌شود

کمیته ارزیابی مدیران خراسان جنوبی تشکیل می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: کمیته ارزیابی مدیران استان به دستور استاندار تشکیل می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی خبرشرق به نقل ازایسنا منطقه خراسان جنوبی ، بی بی عصمت سرفرازی امروز ۲۵ مرداد در ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی استان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ رئیس جمهور اظهارکرد: ایشان در این مراسم پرداختن به مشکلات مردم و در درجه اول مشکلات معیشتی و اقتصادی را جزء جهت گیری های اصلی فعالیت های مختلف تعیین کردند .

وی بیان کرد:  اگر در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و فعالیت‌های دستگاه‌ها این موضوع مدنظر قرار گیرد و به صورت عمیق مسائل و مشکلات مردم دنبال شود، باید گام‌هایی که بر می‌داریم با سرعت و تلاش بیشتری باشد .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌جنوبی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص سند چشم انداز توسعه و برنامه ششم، عنوان کرد: برنامه ششم برنامه جامع است که در صورت امکان در جلسه آینده ستاد این برنامه برای مدیران به طور کامل تشریح شود تا با آن به طور کامل آشنا شوند .

سرفرازی با اشاره به دستور استاندار مبنی بر تشکیل کمیته ارزیابی مدیران، بیان داشت: برهی مباحث از سوی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی دنبال می شود اما برهی از دستگاه ها فعالیت های دیگری دارند که باید رصد شود .

وی با بیان اینکه ارزیابی ستاد فرماندهی به صورت کار تیمی در سطح کلان انجام می شود، بیان کرد: اما در حوزه مدیریت استان کمیته‌ای برای ارزیابی مدیران تشکیل می‌شود که هم نوع نگاه مدیران به سیاست‌های اقتصادی و برنامه‌های دولت  و سیاست های اقتصاد مقاومتی بررسی می‌شود .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌جنوبی ادامه داد: علاوه بر این بحث فعالیت‌های نوآورانه، خلاقانه و ابتکار و میزان مشارکت مردمی مد نظر قرار خواهد گرفت .

سرفرازی با بیان اینکه در ارزیابی کلان ملی برخی مدیران در فضای همدلی و کار تیمی تلاش می‌کنند، افزود: اما برخی از مدیران به بهانه اینکه کار به صورت تیمی ارزیابی می‌شود کنار قرار می‌گیرند و باید توجه کنیم که سواری مجانی صورت نگیرد .

وی با تأکید بر اینکه موانع اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی باید مشخص و رفع شود، خاطرنشان کرد: هر آنچه در فعالیت‌های مختلف در حوزه اقتصاد مقاومتی مبتنی بر رویکردها است، باید در استان نیز تعریف شود که به چه شکل باید به آن پرداخته شود.