کلنگ زنی آموزشگاه مهرآفرین درشهراسدیه؛

کلنگ زنی آموزشگاه مهرآفرین درشهراسدیه؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، روز گذشته کلنگ احداث آموزشگاه مهرآفرین درشهر اسدیه با حضورفرماندار،روسای ادارات،مدیرآموزش وپرورش شهرستان درمیان ،معاونین وتعدادی ازکارشناسان وهمکاران آموزشی و دانش آموزان به زمین زده شد.
فرماندار شهرستان درمیان در این مراسم با تقدیر از مشارکت خیرین در امر مدرسه سازی، گفت: مدرسه سازی، از ماندگارترین کارهای نیک است و از برترین عبادات نزد خداوند متعال خدمت به خلق است.
مدیرآموزش و پرورش شهرستان درمیان نیز دراین مراسم گفت: ساختن مدرسه و شاد کردن دل کودکانی که در واقع آینده سازان مملکت اسلامی ما خواهند بود، از کارهای نیک و خداپسندانه ای است که در آموزه های دینی به آن سفارش شده است و اگر به آیات قرآنی توجه و عمل کنیم به این نتیجه خواهیم رسید که چیزی که ماندگاری دارد خدمت به مردم و افتخار کردن به آن است.
وی افزود: امیدوارم که این مدرسه که در این دهه مبارک کلنگ زنی می شود، همواره منشأخیر و باعث پیشرفت دانش آموزان این شهرستان مرزی باشد.
دبیر شورای آموزش وپرورش شهرستان درمیان افزود: این آموزشگاه با زیربنای ۵۳۵ مترمربع وتعداد۶ کلاس درس و با اعتباری بالغ بر۲٫۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال شروع شده است که با مشارکت خیرین مدرسه ساز واعتبارات دولتی به بهره برداری خواهد رسید.