کشف ۳۳۸ کیلوگرم تریاک و حشیش در شهرستان نهبندان

کشف ۳۳۸ کیلوگرم تریاک و حشیش در شهرستان نهبندان

سرهنگ “سعید دادگر” اظهار داشت:صبح روز گذشته در اجرای طرح مبارزه بی امان با قاچاقچیان وحاملان موادمخدر ،تیم گشت فرماندهی انتظامی شهرستان نهبندان هنگام گشت زنی در محور زاهدان-نهبندان به یک دستگاه خودروی سمند مشکوک شدند و با استفاده از تابلوی ایست و علائم هشداردهنده به راننده خودرو دستور ایست دادند.

وی گفت:راننده سمند با مشاهده مأموران به دستور ایست پلیس توجهی نکرد و با سرعت زیاد به مسیر خود ادامه داد که ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح و تیراندازی هوایی به راننده خودرو اخطار دادند و هنگامی که راننده قصدی برای توقف نداشت ؛لاستیک های خودرو مورد هدف گلوله پلیس قرار گرفت و خودرو متوقف شد .

جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی ادامه داد :راننده ۳۹ ساله سمند دستگیر شد و در بازرسی از خودرو ۱۵۳ کیلوگرم حشیش و ۵۰ کیلوگرم تریاک کشف شد .

سرهنگ دادگر عنوان کرد:با دستگیری راننده خودرو تحقیقات در زمینه دستگیری سایر عوامل دخیل در جابجایی مواد مخدر آغاز شد که در همین رابطه یک دستگاه پژو ۴۰۵ با سه سرنشین که خودروی حامل مواد مخدر را اسکورت می کرد در عملیاتی دیگر توقیف و متهمان دستگیر شدند .

جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی افزود :در چند عملیات جداگانه نیز در شهرستان نهبندان در بازرسی از یک دستگاه کامیون و چهار دستگاه خودروی سواری، ۱۳۵ کیلوگرم تریاک کشف و ۱۳ متهم دستگیر شدند .

سرهنگ دادگر تصریح کرد: در مجموع این عملیات ها ۳۳۸ کیلوگرم تریاک و حشیش کشف و ۱۷ سوداگر مرگ دستگیر شدند که در همین رابطه هفت دستگاه خودرو نیز توقیف شده است .

اشتراک گذاری  │