کارگاه آموزشی مقابله با پولشویی در خراسان‌جنوبی برگزارمی‌شود؛

کارگاه آموزشی مقابله با پولشویی در خراسان‌جنوبی برگزارمی‌شود؛

مدیر آموزرش جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی با بیان اینکه هدف از برگزاری این دوره آشنایی با جرائم مالی و راه‌های پیشگیری از آن است، گفت: ۱۳ تیرماه کارگاه آموزشی مقابله با پولشویی با همکاری جهاد دانشگاهی و شرکت کویرتایر در بیرجند برگزار می‌شود.

به گزارش خبر شرق، مجتبی ابراهیمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۱۳ تیرماه کارگاه مقابله با پولشویی با همکاری جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی و شرکت کویرتایر برگزار می‌شود.

وی افزود: این کارگاه به مدت دو ساعت و با حضور حسن همتی از مشاهیر حسابداری و حسابرسی ایران ۱۳ تیرماه برگزار می‌شود.

مدیر آموزش جهاد دانشگاهی خراسان‌جنوبی گفت: شرکت‌کنندگان می‌توانند برای ثبت‌‌نام در این کارگاه به جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی واقع در خیابان پاسداران، میدان قدس مراجعه کنند.

ابراهیمی افزود: هدف از برگزاری این کارگاه آشنایی با جرائم مالی به ویژه جرم پولشویی، انواع آن و راه‌های پیشگیری از آن است که به افراد شرکت کننده در این کارگاه گواهی‌نامه آموزشی نیز اعطا می‌شود.

وی اظهار داشت: مخاطبان شرکت کننده این دوره را مدیران و کارشناسان مالی و حسابرسی دستگاه‌های اجرایی، فعالان اقتصادی، بازرسان شرکت‌ها، دانشجویان رشته‌های حسابداری و حسابرسی و ممیزان مالیاتی تشکیل می‌دهند.

مدیر آموزش جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی با اشاره به ظرفیت محدود کارگاه هزینه ثبت‌نام را ۸۰۰ هزار ریال عنوان کرد و افزود: علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۲۲۲۱۰۲۰ تماس بگیرند.