پشت پرده‌ عجیب کنار گذاشتن رحمتی و جباری/ شرط عضو هیات مدیره برای ابقای منصوریان

پشت پرده‌ عجیب کنار گذاشتن رحمتی و جباری/ شرط عضو هیات مدیره برای ابقای منصوریان

دو بازیکن با سابقه استقلال تهران در حالی از حضور در تمرینات محروم شده‌اند که ماجرای عجیبی پشت این موضوع پنهان شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق به نقل از انتخاب  پیش از جلسه روز گذشته هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران سیدمهدی رحمتی و مجتبی جباری در اختیار باشگاه قرار گرفتند و تا اطلاع ثانوی از حضور در تمرینات محروم شدند اما ماجرای این محرومیت که از سوی باشگاه صورت گرفته، شرطی بوده که برای ادامه همکاری با منصوریان مطرح شده است.

ماجرا از این قرار است که با باخت استقلال تهران برابر پارس جنوبی جم که این بازی آخرین مهلت منصوریان برای ابقا روی نیمکت بود، اکبر عباس ملکی، عضو هیئت مدیره باشگاه پس از مشاوره با چندتن از پیشکسوتان این باشگاه تصمیم گرفته تا نظر دیگر اعضای هیئت مدیره را برای ابقای منصوریان، کنار گذاشته شدن مجتبی جباری و سید مهدی رحمتی از لیست عنوان کند.

نظر اعضای هیئت مدیره مورد موافقت سیدرضا افتخاری،‌ مدیر عامل باشگاه، هم قرار گرفته و به همین دلیل این دو بازیکن روز گذشته از حضور در تمرینات محروم شدند. با اینکه به علیرضا منصوریان یک بازی دیگر فرصت داده شد اما هنوز سرنوشت مشخصی برای این دو بازیکن رقم نخورده و مشخص است که منصوریان با این شرایط در استقلال ماندنی شد تا دوبازیکن کهنه کار از تیم کنار گذاشته شوند.