پست اعتراض آمیز بازیکنان تیم ملی علیه فدراسیون فوتبال

پست اعتراض آمیز بازیکنان تیم ملی علیه فدراسیون فوتبال

یک سال است لباس های کهنه را می پوشیم/ مسئولین فراموش‌مان کرده‌اند

تیم ملی ایران,پست مشترک و اعتراض آمیز بازیکنان تیم ملی به فدراسیون فوتبال

بازیکنان تیم ملی ایران نسبت به عدم حمایت از آنها و نبود امکانات لازم گلایه کردند.

پایگاه خبری تحلیلی اخبار شرق ایران – به گزارش ورزش سه، تیم ملی فوتبال ایران در پنجمین مسابقه خود در مرحله مقدماتی جام جهانی موفق شد برد ارزشمندی در خاک لبنان کسب کند و شکست یک بر صفر را با برتری ۲ بر یک تغییر بدهد تا ۱۳ امتیازی شود و در صدر جدول گروه قرار بگیرد.

ملی‌پوشان فوتبال ایران پس از پایان این مسابقه اقدام به انتشار یک پست مشترک در اینستاگرام خود کردند که نشان از گلایه آنها نسبت به وضعیت موجود برای تیم ملی است و در پیامی نوشته‌اند:

«ما بازیکنان تیم ملی با همه توان و غیرت ایرانی و با حمایت شما مردم شریف ایران در دور رفت بدون شکست صدرنشین شدیم. لازم است به اطلاع مردم برسد که تیم ملی با چه مشکلات عجیبی روبرو است که به هیچ وجه در شان نام کشورمان نیست. در تدارکات و پشتیبانی، در حد یک تیم باشگاهی هم حمایت نمی‌شویم.

یک‌سال است لباس‌های کهنه را می‌پوشیم و هر بار پس از شست‌وشو دوباره باید بپوشیم. در همین سفر لبنان با مشکلات زیادی از جمله زمین تمرین مواجه شدیم، اما اعتراض مناسبی از طرف مسئولین فدراسیون صورت نگرفت.

بازیکنان تیم ملی برخلاف وعده‌ها و با گذشت چندین ماه، هنوز پاداش‌های خود را دریافت نکرده‌اند.

از صعود در بحرین به بعد، دیگر خبری از مسئولین ورزش کشور نبوده. پیروزی‌های ما برای‌شان عادی شده و به جای اینکه بیشتر حمایت کنند، به‌طور کلی فراموش‌مان کرده‌اند. این وضعیت اصلا مناسب تیمی نیست که در صدر رنکینگ آسیاست و مهیای حضور در جام جهانی می‌شود.»

تیم ملی ایران,پست مشترک و اعتراض آمیز بازیکنان تیم ملی به فدراسیون فوتبال