پرونده انتخابات مختومه شد، تفرقه نیاندازید؛

پرونده انتخابات مختومه شد، تفرقه نیاندازید؛

عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان گفت: هنر امام(ره) پایه‌گذاری مردم‌سالاری دینی و باور داشن ملت بود.

به گزارش خبر شرق آیت الله سید احمد خاتمی شنبه شب در آیین گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در شبستان امام خمینی حرم مطهر حضرت معصومه (س) قم، عنوان کرد: هنر امام(ره) پایه‌گذاری مردم‌سالاری دینی و باور داشتن ملت بود و با تکیه بر اعتماد به مردم این نهضت را تشکیل داد.

وی درباره دیگر ویژگی‌های انقلاب امام (ره) عنوان کرد: از ویژگی‌های مهم امام فرهنگ نفرت از استکبار بود امام قهرمانه در برابر قلدران و مستکبران جهان ایستاد. به گفته امام (ره)، آمریکا شیطان بزرگ است شخصیتی که هیمنه آمریکا را در جهان شکست. بعد از ۳۸ سال شیطنت‌های امریکا بیشتر شده است جنایات آمریکا را در یمن و سوریه و کشورهای منطقه می‌توان دید و رئیس جمهور آمریکا حاکم جلاد عربستان را تمجید می‌کند. اگرچه داعش و النصره جنابات زیادی را مرتکب می‌شود اما سلاح و تجهیزات این‌ها را، آمریکا تقویت می‌کند باید بدانیم خط امام در مذاکره با آمریکا و مستکبران مشخص بود.

وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب بیشترین تاکید را بر وحدت ملی دارند این وحدت ملی قدرت عظیمی دارد همدلی مردم به هیچ عنوان نباید به مخاطره بیفتد هر رای مردم آری به نظام است در این راستا شورای نگهبان قانونی انتخابات را دنبال کرده است و به برخی از تخلفات نیز توسط قوه قضائیه رسیدگی می‌کند اما پرونده انتخابات تا اینجا مختومه است. رقابت‌ها تبدیل به رفاقت می‌شود و تعالی کشور مورد توجه قرار می گیرد کاندیداها و طرفداران‌شان از بیان سخنانی که مایه تفرقه ملت شود خودداری کنند.