پرداخت وجه به سپرده گذاران بالای ۱۰۰ میلیون افضل توس + جدول زمان بندی؛

پرداخت وجه به سپرده گذاران بالای ۱۰۰ میلیون افضل توس + جدول زمان بندی؛

بانک آینده طی اطلاعیه ای جدول زمان بندی نحوه پرداخت وجه سه سپرده گذاران تعاونی افضل توس با مجموع مانده بالای ۱۰۰ میلیون تومان را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، این بانک در اطلاعیه خود اعلام کرد؛ پیرو اطلاعیه‌های قبلی‌ این بانک درباره مصوبه شورای محترم پول و اعتبار و ابلاغ بانک مرکزی برای واگذاری مدیریت دارایی و بدهی‌های تعاونی اعتبار افضل توس (درحال تصفیه) به بانک آینده، بدین‌وسیله به اطلاع‌ سپرده‌گذاران تعاونی پیش‌گفته می‌رساند؛ حسب تصمیم سران سه قوه، مجوز پرداخت حداکثر یک میلیارد ریال به اشخاصی که مجموع مانده سپرده های صاحب حساب بیش از یک میلیارد ریال می باشد، ازسوی مراجع ذیصلاح ابلاغ شده است.

از این گروه از سپرده‌گذاران گرامی دعوت می‌شود، مطابق برنامه زمان‌بندی در جدول زیر، به ‌همراه اصل شناسنامه، کارت ملی و دفترچه یا گواهی سپرده، به شعب افتتاح‌کننده حساب خود در تعاونی اعتبار افضل توس‌ (در حال تصفیه) مراجعه کنند.

بدیهی است؛ پس از شناسایی، ارزیابی و انتقال مابقی دارایی های تعاونی مذکور و دریافت مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح درباره نحوه تعیین تکلیف موجودی سایر سپرده گذاران، مراتب اطلاع رسانی می شود.

به منظور تسهیل امور و خدمت رسانی شایسته به سپرده گذاران و جلوگیری از تراکم و ازدحام در شعب تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه)، از سپرده گذاران تقاضا می گردد صرفاً در تاریخ های تعیین شده به شعب مذکور مراجعه کنند و باشکیبایی وبردباری، این بانک را در انجام این مسئولیت یاری نموده تا به فضل الهی، مسیر پیش¬روی به نحو احسن به سرانجام برسد.