وحدت نیروی‌های مسلح برای دشمنان سخت و سنگین است

وحدت نیروی‌های مسلح برای دشمنان سخت و سنگین است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: وحدتی که امروز بین نیرو‌های مسلح حاکم است برای دشمنان اسلام سخت و سنگین است.

به گزارش خبرگزاری احبار شرق ایران به نقل از صداوسیمای خراسان جنوبی، آیت الله عبادی در دیدار با فرمانده ارشد نظامی آجا در استان و فرمانده لشکر عملیاتی ۳۰ ارتش با اشاره به نقش نیروهای مسلح به ویژه ارتش گفت: نیروهای نظامی ارتش در دوران انقلاب اسلامی در یک شرایط حساس و یک مقطع سرنوشت‌ساز با امام امت بیعت کردند و این از خودگذشتگی در آن مقطع بسیار مهم و سرنوشت ساز بود.

وی افزود: از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شاهد توطئه ها و ترفندهای دشمنان انقلاب اسلامی بودیم که هنوز هم ادامه دارد.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: و این پای مردی، وفای به عهد و ایستادگی نیروهای مسلح بود که توانستیم بر توطئه‌های غلبه کنیم.

آیت الله عبادی با اشاره به جایگاه و موقعیت نیروهای مسلح به ویژه ارتش گفت: این وحدتی که امروز بین نیروهای مسلح حاکم است برای دشمنان اسلام سخت و سنگین است.

وی افزود: قرار گرفتن مردم در کنار نیروهای مسلح باعث قدرت و توانمندی آنان شده است.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه جایگاه نیروهای مسلح بسیار ارزشمند است، گفت: امروز شاهد هستیم هر گونه مشکلی که در زمینه‌های مختلف به وجود می‌آید مردم و نیروهای مسلح به کمک آسیب دیدگان می پردازند.

در ابتدای این دیدار سرتیپ دوم جلیل شاطری فرمانده جدید ارشد آجا در استان به نقش ارتش در زمینه های مختلف اشاره کرد و گفت: خودباوری و متکی به خود بودن یکی از برنامه‌های امروز ماست و امروز ما قوی ترین امکانات موشکی در هوا فضای کشور را داریم و اقتدار نیروهای مسلح در کشور حرف اول را میزند.