همین یارانه ای که درست کرده ایم همه دولت را کمیته امدادی کردیم/شکر از  تلاش های وزیر بهداشت در خراسان جنوبی؛ امام جمعه بیرجند:

همین یارانه ای که درست کرده ایم همه دولت را کمیته امدادی کردیم/شکر از تلاش های وزیر بهداشت در خراسان جنوبی؛

جت الاسلام و المسلمین علی رضایی بیرجند امام جمعه بیرجند پیش از ظهر امروز در سالن شهید رحیمی بیرجند، ضمن تشکر از همه تلاش های وزیر بهداشت و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی در خراسان جنوبی، گفت: آقای دکتر هاشمی بیمارستان ما گلستان بوده و محل تولد است.

وی افزود: من به عنوان کسی که خادم مجموعه خیرین سلامت هستم از جناب آقای نیری، این فرد پر تلاش که این اندیشه را انجام داد و مجموعه خیرین سلامت استان که با وجودشان به احداث مرکز رادیوتراپی ختم شد و تلاش های بسیاری انجام داده اند تشکر می کنم.

امام جمعه بیرجند با تاکید بر اینکه مردم و خیرین برای ساخت مرکز رادیوتراپی خراسان جنوبی همت بسیار کردند، گفت: از ۲۰ میلیارد تومان هزینه شده در این مرکز، ۱۲ میلیارد را خیرین و ۸ میلیارد دانشگاه علوم پزشکی هزینه کرده اند. حجت الاسلام رضایی با تاکید بر اینکه باید سلامت را به مرزها و پشت مرزهایمان گسترش دهیم، یادآورشد: ما نباید منفعلانه عمل کنیم؛ ما انسان کامل نیستیم.

وی تصریح کرد: زمانی که آقای وزیر از فرماندار بدره عذرخواهی می کند این یک افتخار بوده و کار بزرگی است.

امام جمعه بیرجند با تاکید بر اینکه ما دولت را پدر خودمان حساب کردیم، گفت: همین یارانه ای که درست کرده ایم همه دولت را کمیته امدادی کردیم و مشکلاتی ایجاد شده است و در روستاها لمس می کنیم البته قصد ما خدمت بود اما کارشناسی خوبی نشده بود.

حجت السلام رضایی ادامه داد: طرح سلامت یکی از طرح های بسیار خوب به حساب می آید ولی در عین حال عنایت کنید طوری نشود که بودجه نفت در ظرف سلامت بریزد.

وی بیان کرد: امسال سال خروس است و خروس به منزله نشاط و شادابی است و سال جدید را به شما و همه وزیران تبریک می گوئیم.

امام جمعه بیرجند گفت: شهر بیرجند، شهر فرهنگ، علم و آگاهی است و امیدواریم در حوزه سلامت سرآمد باشد.