همراهی ملت با نظام تودهنی بزرگی به استکبار است

همراهی ملت با نظام تودهنی بزرگی به استکبار است

غلامرضا فلاحی، فرمانده ناحیه سپاه شهرستان بیرجند، در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در گفتگو با خبر نگار پایگاه خبری تحلیل خبر شرق ، اظهار کرد: روز۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است.

وی افزود:حضور مردم با توجه به دشمنی های آمریکا امروزه بر علیه همه کشور ها وجود دارد و حضور مردم تو دهنی بسیار بزرگی به یاوه گویی های ترامپ است.

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان بیرجند بیان کرد:پیروزی انقلاب اسلامی ما و تداوم آن وابسته به حضور مردم در راهپیمایی ها است به ویژه در راه پیمایی ۱۳ آبان که الحمدلله امروز شاهد حضور بسیار گسترده ،باشکوه و یکپارچه  مردم بودیم.

فلاحی گفت: اگر ملت پشت سر نظام باشند و در صحنه های مختلف جامعه حضور پیدا کنند دشمنان انقلاب راه به جایی نخواهند برد و قطعا تو دهنی خواهند خورد.

وی به شعار تاریخی “مرگ بر آمریکا” اشاره کرد و تصریح کرد:شعار مرگ بر آمریکا شعاری است که از ابتدای انقلاب بوده و ادامه دارد و باید ادامه داشته باشد و باید این شعار همیشه باشد چرا که آمریکا شیطان بزرگ است.

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان بیرجند عنوان کرد: ما با ملت آمریکا دشمن نیستیم و ملت آمریکا هم دشمن ما نیستند بلکه افکار دولتمران آمریکا دشمن اسلام است و مطمئنا آمریکا تا زمانی که اسلام است دست از دشمنی برنخواهد داشت و ما هم باید با قدرت و بیش از گذشته شعارمرگ بر آمریکا را تکرار کنیم.

فلاحی بیان کرد: تا زمانی که دشمنی ها علیه کشور ما وجود داشته باشد استکبار ستیزی ما هم ادامه دارد.

وی عنوان کرد: یکی از مواردی که می‌تواند استکبار ستیزی ما را نشان دهد احیای و پیشرفت اقتصاد است و حمایت از تولیدات ملی و خرید کالای ایرانی  یکی از راه های استکبار ستیزی است.