هفته دولت فرصت مناسبی برای تبیین خدمات مسئولین به مردم است استاندار خراسان‌جنوبی:

هفته دولت فرصت مناسبی برای تبیین خدمات مسئولین به مردم است

استاندار خراسان‌جنوبی گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای تبیین خدمات مسئولین به مردم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از ایسنا منطقه خراسان جنوبی ، سید علی‌اکبر پرویزی، امروز(دوم شهریورماه)، در مراسم غبارروبی مزار شهدای بیرجند به مناسبت آغاز هفته دولت، اظهار کرد: اگر بتوانیم درصدی از اخلاص و سادگی شهید رجایی را به کار ببندیم و با مردم صادق باشیم، بزرگ‌ترین کار را انجام داده ‌ ایم.

وی افزود: شهید رجایی در شرایط سخت کشور از هیچ فرصتی فروگذار نکرد و در خدمت به مردم صادقانه کوشید.

استاندار خراسان‌جنوبی بیان کرد: باید از فرصتی که خداوند برای خدمت به ما داده است، استفاده کنیم و یادمان باشد شهید رجایی‌ها برای مردم چه کرده‌اند.

پرویزی با بیان اینکه مسئولان باید اخلاق و وجدان را هر روز مدنظر داشته باشیم، تصریح کرد: مردم زمانی تحمل نمی‌کنند که احساس کنند مسئولان به آنان دروغ می‌گویند و باید با مردم صادق باشیم.

وی با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم تمام فعالیت‌هایی که انجام شده را به مردم ارائه دهیم، اظهار کرد: باید فعالیت‌هایی که ایجاد امیدواری در جامعه می‌کند را به مردم بگوییم و مشکلاتی که ایجاد ناامیدی می‌کند، برای رفع آن تلاش کنیم.

استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه همه ما مسئولان باید فکر کنیم که چه اندازه از فرصت خدمت به مردم بهره برده‌ایم، افزود: اگر هر روز لحظه‌ای کوتاه به این امر بیندیشیم، بسیاری از مشکلات مردم حل می‌شود.

پرویزی با بیان اینکه خواسته‌های مردم به حق است و ما مدیون مردم و شهداء هستیم، تصریح کرد: امیدواریم هفته دولت، زمینه‌ساز کار بیشتر و بهتر برای دستگاه‌های اجرایی باشد.

وی افزود: اگر مردم مشارکت نکنند، تمام تلاش‌های ما بی‌فایده و مؤثر نخواهد بود.

استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم در راه شهدا قدم برداریم، یادآور شد: امیدواریم با کمک دستگاه‌های اجرایی سال پرکاری برای مردم داشته باشیم.