نهبندان، قهرمان کشتی جوانان استان؛

نهبندان، قهرمان کشتی جوانان استان؛

عباس سروری با اعلام این خبر  اظهار داشت: در راستای شناسایی و پرورش استعدادهای بالقوه ورزشی مسابقات قهرمانی کشتی جوانان استان برگزار شد.

وی افزود: در این ماراتن استانی بیش از ۱۰۰ کشتی‌گیر از شهرستان‌های بیرجند، نهبندان، قاین، طبس، بشرویه و شوسف در شهرستان نهبندان بایکدیگر به رقابت پرداختند.

رئیس هیات کشتی خراسان‌جنوبی گفت: در وزن ٥٠ کیلوگرم مسابقات علی آدینه  امیر حسین قویدل، محمد کوچی ودر وزن ٥٥ کیلوگرم محمدرضا نورمحمدی، سجاد کوهستانی و مهدی براتی رتبه‌های برتر را کسب کردند.

سروری تصریح کرد: در وزن ٦٠ کیلوگرم مسابقات کشتی قهرمانی جوانان خراسان‌جنوبی ‏‎سجاد دروگر،  محمد آدینه و مصطفی داور و در وزن ٦٦ کیلو گرم مصطفی اردونی، ابوالفضل حسن‌زاهد و علیرضا صابریان بر سکوهای اول تا سوم ایستادند.

 وی یادآور شد: در وزن ٧٤ کیلوگرم رقابت‌ها  امین برات‌پور، احمد جمالی‌مقدم، علی رحیمی و در وزن ٨٤ کیلوگرم ‏‎وحید برزگر، مجتبی خیبری و  مصطفی لوارزهی مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

رئیس هیات کشتی خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: در وزن ٩٦ کیلوگرمحمدرضا رحیمی،  سعید هاشم‌زاده و در وزن ١٢٠ کیلوگرم صادق جدی،  محسن مرادیان و علیرضا رضایی صاحب  رتبه‌های اول تا سوم شدند.

سروری اذعان داشت: تیم شهرستان نهبندان باکسب ۲ مدال طلا، ۳ گردن‌آویز نقره و ۲ نشان برنز بر سکوی قهرمانی مسابقات کشتی جوانان خراسان‌جنوبی ایستاد، تیم بیرجند با ۲ نشان طلا و یک مقام سوم نایب قهرمان شد و بشرویه با یک مدال طلا، ۲ گردن‌آویز نقره و یک نشان برنز جایگاه سوم رقابت‌ها را بدست آورد.

وی افزود: مراسم اختتامیه مسابقات کشتی قهرمانی جوانان خراسان‌جنوبی با حضور مدیران ارشد اداری و ورزشی‌ نهبندان و مرکز استان از نفرات برتر با حکم، مدال و لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.