نظارت بر عملکرد واکسیناسیون بخش دولتی و خصوصی باعث افزایش بهره وری می شود

نظارت بر عملکرد واکسیناسیون بخش دولتی و خصوصی باعث افزایش بهره وری می شود

نظارت بر عملکرد واکسیناسیون بخش دولتی و خصوصی باعث افزایش بهره وری می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  اخبار شرق  ایران ،  به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان قاینات در راستای نظارت بر عملکردهای انجام شده در حوزه فنی و به منظور بهتر اجرایی شدن عملیات انجام شده رئیس شبکه دامپزشکی جهت بررسی در مناطق روستایی حضور یافت.

دکتر رضا محمودی رئیس شبکه دامپزشکی قاینات گفت نظارت بر عملکرد بخش خصوصی ودولتی شهرستان به طور مستمر انجام می پذیرد و در این راستا بازدیدها را به صورت هدفمند در جهت بهبود خدمات به دامداران و بهره برداران بخش کشاورزی و دامپزشکی انجام می گیرد.

وی افزود: :در راستای پوشش كامل مبارزه با بيماري‌ها و انجام بهتر واكسيناسيون كليه دامداري ها ، بخشي از فعاليت واكسيناسيون دامداري هاي اين شهرستان به بخش خصوصي محول گرديده است که لذا برای بررسي انجام دقيق واكسيناسيون ، بازديد هايي به صورت سرزده از مراكز اپيدميولوژيك تحت پوشش انجام گرديده كه در مجموع نتايج رضايت بخش از عملکرد بخش دولتی و خصوصیمشاهده شد.

وی همچنین عنوان کرد : نظارت در هر بخش و سطحی لازم و ضروری است و باعث افزایش بهره وری عملکرد می شود ، وقتی هر مجموعه یا فردی بداند که فعالیت ها و کارهایش مورد ارزیابی و نظارت قرار می گیرد درصدد بهتر نشان دادن و ارائه خدمت بهتر می شود و مطمئنا با دقت بیشتری به انجام خدمت می پردازد.

دکتر محمودی در پایان اظهار داشت: تعامل و همکاری بین بخش دولتی و خصوصی بر اساس اعتماد متقابل و عملکرد بخش خصوصی صورت می گیرد و در صورت مشاهده تخلف برابر قانون با مسئول اکیپ و مرکز مایه کوبی برخورد خواهد شد، لذا مسئولان مراکز مایه کوبی لازم است که نسبت به صحت انجام واکسیناسیون و آمار ثبت شده کمال دقت را داشته باشند تا از بروز تخلفات در این زمینه جلوگیری گردد.