نصب ۳ برج نوری برای تامین سایت اسکان زائران اربعین در کاظمین توسط اکیپ اعزامی شرکت توزیع برق خراسان جنوبی؛

نصب ۳ برج نوری برای تامین سایت اسکان زائران اربعین در کاظمین توسط اکیپ اعزامی شرکت توزیع برق خراسان جنوبی؛

مسئول اکیپ اعزامی شرکت توزیع برق استان خراسان جنوبی به شهر مقدس کاظمین از نصب ۳ برج نوری برای تامین سایت اسکان زائران اربعین در کاظمین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق به نقل از تسنیم، جواد بهائین  با اشاره به  آمار عملکرد شرکت توزیع برق استان خراسان جنوبی برای خدمت به زائران اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین حسینی در شهرمقدس کاظمین اظهار داشت: در این راستا تأمین برق تمامی نانوایی‌های سیار موکب‌ها انجام شده است.

وی تامین برق ۳ باب سردخانه سیار  موادغذایی و تامین برق سیستم‌های گرمایشی و بویلر مواکب را از جمله اقدامات انجام شده به زائران امام حسین (ع) در ایام اربعین در شهر کاظمین عنوان کرد.

مسئول اکیپ اعزامی شرکت توزیع برق استان خراسان جنوبی به شهر مقدس کاظمین بیان کرد: در این راستا به طول ۱۵۰ متر کابل‌کشی نیز برای تامین برق  آشپزخانه مواکب در  شهر کاظمین انجام شده است.

بهائین، تامین برق و کابل‌کشی به طول ۳ کیلومتر به همراه نصب تابلوهای برق برای ۸۰ چادر اسکان زائران و تامین برق تمامی نانوایی‌های سیار موکب‌ها را از دیگر اقدامات انجام شده در این راستا عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: تامین برق تاسیسات سایت بهداشتی و درمانی موکب جواد الائمه (ع) و نصب ۳ برج نوری برای تامین سایت اسکان زائران از جمله اقدامات انجام شده است.

مسئول اکیپ برق اعزامی شرکت توزیع برق استان خراسان جنوبی به شهر مقدس کاظمین رفع خاموشی بیش از ۳۵ مورد از چادرهای اسکان و موکب‌ها را از دیگر اقدامات انجام شده دانست.

بهائین، کابل‌کشی ۲۰ متر کابل جهت روشنایی چادرهای بیرجند و رفع اتصالی از چند موکب را از دیگر اقدامات عنوان کرد.