نتایج نهایی آزمون دانشگاه علمی کاربردی امروز اعلام می‌شود

نتایج نهایی آزمون دانشگاه علمی کاربردی امروز اعلام می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار نتایج نهایی آزمون دوره‌های دانشگاه علمی کاربردی تا پایان امروز، ۳۰ شهریور خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از  ایسنا دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده فهرست اسامی تعداد ۶۷ هزار و ۷۶۵ نفر از پذیرفته‌شدگان نهایی پذیرش دوره فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوشته نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی) برای سال ۹۶ امروز، ۵ شنبه ۳۰ شهریورماه جاری بر روی سایت سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/ قرار می‌گیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: از تعداد ۶۷ هزار و ۷۶۵ نفر پذیرفته شده آزمون مذکور تعداد ۲۲ هزار و ۳۸۱ نفر زن و مابقی مرد هستند. به عبارت دیگر ۳۳٫۵۳ درصد پذیرفته‌شدگان زن هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: تمام پذیرفته‌شدگان آزمون فوق ضرورت دارد روز شنبه، اول مهرماه امسال برای اطلاع از تاریخ دقیق ثبت نام و انتخاب واحد به سایت آموزشی دانشگاه جامع عملی کاربردی مراجعه کنند.

دکتر توکلی در پایان خاطر نشان کرد: بدیهی است پذیرفته‌شدگان باید در زمان‌های تعیین‌شده که در سایت دانشگاه مشخص شده است، با در دست داشتن مدارک لازم و برخی اطلاعاتی که در اطلاعیه‌ای که امروز به همراه فهرست اسامی آنها منتشر می‌شود، برای ثبت نام به واحدهای قبولی خود مراجعه کنند.