نبود مبلغ به نفع سیمای فرهنگی روستاها نیست خطیب جمعه سربیشه :

نبود مبلغ به نفع سیمای فرهنگی روستاها نیست

نماز جمعه این هفته سربیشه به امامت حجت الاسلام سنجری امام جمعه شهرستان سربیشه در محل مصلای نماز جمعه این شهر برگزار شد .

 

به گزارش خبر شرق حجت الاسلام  علی اکبر سنجری در خطبه دوم با اشاره به سالروز صدور رای مجلس به عدم کفایت سیاسی بنی صدر گفت: عده ای امروزه مسائل دهه ۶۰ را دنبال و برای بنی صدر اظهار دلسوزی می کنند و معتقدند رای بنی صدر تباه شد و عنوان کرد : رای بنی صدر را خودش و سیاست هایش تباه کرد .

 

وی همچنین به روز تبلیغ و اطلاع رسانی نیز اشاره ای داشت و با بیان اینکه در اکثر روستاهای بزرگ شهرستان خانه عالم ساخته شده ؛ولی اکثر آنها با توجه به درخواست های فراوان برای اعزام مبلغین خالی هستند گفت: این به نفع سیمای فرهنگی  آن روستاها نیست  .

 

خطیب جمعه سربیشه رفتار عادلانه مسئولان ، رفتار عادلانه مردم نسبت به یکدیگر و اینکه مسئولان باید دنبال اقامه کردن دین در جامعه باشند را از ویژگی های جامعه مورد نظر در کلام امام علی (ع) عنوان کرد .

 

امام جمعه شهرستان سربیشه همچنین با اشاره به خدمات ارزشمند جهاد سازندگی در دوران فعالیتش خواستار پیگیری شروع به فعالیت دوباره این نهاد توسط نمایندگان مجلس و خاطر نشان کرد: تخلیه روستاها تبعات جبران ناپذیری خواهد داشت .

 

وی همچنین اجتناب از دو قطبی کردن جامعه و لزوم فاصله گرفتن از دشمن را از جمله فرمایشات رهبری بیان و عنوان کرد  :تضعیف نیروهای نظامی و انتظامی به نفع جامعه نیست.