میز خدمت حضوری در بهزیستی شهرستان بیرجند افتتاح شد در آخرین روز از هفته بهزیستی؛

میز خدمت حضوری در بهزیستی شهرستان بیرجند افتتاح شد

در آخرین روز از هفته گرامیداشت بهزیستی با شعار بالندگی و صیانت اجتماعی با توسعه به زیستن صبح امروز باجه میز خدمت حضوری مدیریت بهزیستی شهرستان بیرجند افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق ، علی عرب نژاد، مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی، امروز(۳۰ تیر)، در مراسم افتتاحیه میز خدمت گفت: خراسان جنوبی اولین استانی است که میز خدمت و دوره آموزشی مربوط به آن را برگزار کرده است .

وی افزود: میز خدمت برای در دسترس قرار گرفتن خدمات، تجمیع خدمات، با تفویض اختیار به کارشناسان تخصصی بهزیستی راه اندازی شده است.

مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه هدف از افتتاح میز خدمت، تسهیل روند خدمات به ارباب رجوع و جلب رضایت است، تصریح کرد: میز خدمت الکترونیک نیز به زودی راه‌اندازی خواهد شد.

عرب ‌نژاد   خاطرنشان کرد : ۵۰ میلیون تومان از محل دفتر تحول و خدمات سازمان بهزیستی کشور جهت میر خدمت الکترونیک برنامه ریزی شده است.

وی میز خدمت حضوری را بستری برای ورود به خدامات الکترونیک عنوان کرد و ادامه داد: امیدواریم با تلاش‌های همکاران بهزیستی کشور هرچه زودتر شاهد الکترونیکی شدن خدمات مانند سایر دستگاه‌های اجرایی باشیم.

مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی یادآور شد: در این صورت جامعه هدف بهزیستی که با محدودیت‌هایی در تردد و حضور در ادارات مواجه هستند می ‌توانند از محل زندگی خود به خدمات ارائه شده توسط بهزیستی دسترسی داشته و درخواست‌های خود را غیر حضوری ارائه و پاسخ دریافت کنند.


انتهای پیام