معرفی سرپرست فرمانداری شهرستان فردوس

معرفی سرپرست فرمانداری شهرستان فردوس

با امضای استاندار خراسان جنوبی، سرپرست فرمانداری شهرستان فردوس تعیین شد.

پایگاه خبری تحلیلی اخبار شرق ایرا؛ دکتر قناعت حکم انتصاب “مهدی روشن” به عنوان سرپرست فرمانداری فردوس را در جلسه شورای اداری این شهرستان اهدا کرد.
در متن حکم انتصاب مهدی روشن به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان فردوس آمده؛ “با توجه به پیشنهاد معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و تجربیات و توان و تعهد خدمتی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان فردوس تعیین می گردید”.
در ادامه این متن آمده؛ “امید است با توکل به خداوند متعال، ضمن بهره‌گیری از ظرفیت ها، استعداد و توان نیروهای متعهد، دلسوز و کارآمد با اتخاذ تدابیر مناسب و مدیریت جهادی در مسیر تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، اندیشه های والای بنیانگذار انقلاب اسلامی، رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و برنامه‌ها و سیاست های دولت سیزدهم تلاش نموده و در انجام وظایف محوله جهت تحقق اهداف سازمانی و خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف شهرستان موفق باشید”.
شایان ذکر است؛ مهدی روشن، متولد ۱۳۶۲ دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی کشاورزی، عناوین مدیرعامل تعاونی مسکن مهر فردوس، مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی فردوس، کارشناس جهاد کشاورزی فردوس و عضو شورای اسلامی شهر فردوس  را در سوابق اجرایی خود دارد.