معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد خراسان‌جنوبی شد صبح امروز؛

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد خراسان‌جنوبی شد

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه تنی چند از مدیران کل وزارت متبوع امروز ۱۶ مهرماه وارد بیرجند شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق به نقل از ایسنا منطقه خراسان جنوبی ” علی اصغر کاراندیش ” معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز ۱۶ مهرماه وارد بیرجند شد و در اولین برنامه سفر خود از خانه فرهنگ بیرجند بازدید کرد .

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بیرجند و با مروج الشریعه استاندار خراسان‌جنوبی دیدار خواهد کرد .

دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر، روسای انجمن‌های استان، شرکت در جلسه شورای اداری و همچنین بازدید از مکان‌های باستانی،تاریخی و مذهبی استان از برنامه‌های دیگر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیات همراه در روز نخست خواهد بود .

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه مسئولین استان ١٧ مهرماه جاری یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان را افتتاح می‌کند که این نمایشگاه از ١٧ تا ٢٢ مهر ماه جاری برای بازدید علاقمندان در محل دائمی نمایشگاه‌های استان دایر است

کاراندیش همچنین بعد از برنامه افتتاحیه به شهرستان سربیشه سفری خواهد کرد و بازدیدی از مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان و دیدار با نماینده و فرماندار شهرستان خواهد داشت .