معاون استاندار خراسان جنوبی: دولت گام های جدی برای حل مشکلات برداشته است؛

معاون استاندار خراسان جنوبی: دولت گام های جدی برای حل مشکلات برداشته است؛

به گزارش روز پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمد حسینی در نشست ستاد بزرگداشت هفته دولت ضمن تاکید بر هرچه باشکوه تر برگزار شدن برنامه های هفته دولت در سال جاری گفت: باید تلاش کنیم خدمات و اقدامات دولت تدبیر و امید در یک سال اخیر در استان به شکل مطلوب و مناسب به اطلاع مردم عزیز استان برسد.
وی بر حفظ و تقویت سرمایه های اجتماعی در کنار اجرای پروژه های عمرانی تاکید کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا علاوه بر افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی، سرمایه های اجتماعی نیز بطور ویژه مورد توجه قرار گیرند.
وی به سفر استاندار محترم در ایام هفته دولت به برخی شهرستان های استان اشاره کرد و گفت: با برنامه ریزی که از سوی دفتر فنی استانداری صورت خواهد گرفت هریک از معاونان استاندار نیز در ایام هفته دولت با سفر به شهرستان های استان نسبت به افتتاح یا کلنگ زنی پروژه ها اقدام خواهند کرد.
رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان ضمن تاکید بر نامگذاری ایام هفته دولت خاطرنشان کرد: امید است بتوان متناسب با این نامگذاری ها اقدامات لازم را به انجام رساند.
ستاد بزرگداشت هفته دولت به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و تنی چند از مدیران ستادی استانداری و کارشناسان حوزه های مرتبط در دفتر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری برگزار شد.
بنابراین گزارش در این نشست برنامه ریزی های لازم به منظور نحوه چگونگی افتتاح پروژه ها و نیز سفرهای شهرستانی استاندار و معاونان وی در ایام هفته دولت بحث و بررسی و تصمیم گیری شد.