مسابقات پرس سینه و ددلیفت قهرمانی باشگاه‌های شرق و جنوب شرق کشور برگزار شد؛

مسابقات پرس سینه و ددلیفت قهرمانی باشگاه‌های شرق و جنوب شرق کشور برگزار شد؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ ابوالفضل علیزاده‌بیرجندی اظهار داشت: دومین دوره مسابقات پرس سینه و ددلیفت قهرمانی باشگاه‌های شرق و جنوب شرق کشور با حضور ۱۱۷ ورزشکار از ۴ استان سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان شمالی و جنوبی در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار شد.

رئیس هیئت ورزش کارگری استان خراسان جنوبی گفت: در گروه پرس سینه نوجوانان بانک ایران زمین بیرجند با ۶۰ امتیاز اول؛ چابهار با ۴۴ امتیاز دوم و ستارگان بشرویه با ۲۴ امتیاز موفق به کسب بالاترین امتیازات در این گروه شدند.

وی افزود: در ادامه این رده از مسابقات در دسته جوانان بانک ایران زمین بیرجند با ۵۷ امتیاز اول، زابل با ۴۹ امتیاز دوم و بجنورد با ۲۱ امتیاز سوم و در گروه سنی بزرگسالان، اسفراین با ۵۲ امتیاز اول- اداره تعاون، کار و رفاه بیرجند با ۴۱ امتیاز دوم و ستارگان بشرویه ۲۵ امتیاز سوم این مسابقات را به خود اختصاص دادند.

علیزاده تصریح کرد: گروه لیفت نوجوانان هیئت ورزش کارگری بیرجند نیز با ۴۵ امتیاز اول، احد بیرجند با ۲۷ امتیاز دوم و شهید زارعی مشهد با ۲۱ امتیاز سوم شد.

رئیس هیئت ورزش کارگری استان خراسان جنوبی بیان کرد: در گروه جوانان بانک ایران زمین بیرجند با ۳۶ امتیاز اول، چابهار با ۲۶ امتیاز دوم و کرمان با امتیاز ۱۵ سوم شد و در گروه بزرگسالان بشرویه با ۵۴ امتیاز اول، زاهدان با ۲۹ امتیاز دوم و ایران زمین بیرجند با ۲۱ امتیاز سومی این رده از مسابقات را به نفع خود ثبت کردند.

وی افزود: آقایان نادر براهویی، داود سنچولی، مهدی مددی، سعید افسری، محتشم خزیمه و اکبر درویش داوران ملی و قهرمانی آسیا قضاوت این دوره از مسابقات را برعهده داشتند.