مرکز دیالیز در شهرستان طبس گلشن احداث می‌شود؛

مرکز دیالیز در شهرستان طبس گلشن احداث می‌شود؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، وحیدرضا گازرانی روز گذشته و در نشست شورای اداری طبس اظهار داشت: به زودی کلنگ احداث مرکز دیالیز جدید بیمارستان به زمین زده می شود و تهیه امکانات آن در دست پیگیری و حصول نتیجه است.

سرپرست بهداشت و درمان طبس از خبرنگاران برای استمرار در پیگیری مشکل سونوگرافی قدردانی کرد و گفت: با حضور پزشک دوم رادیولوژی (سونوگراف) از یزد، مشکل سونوگرافی در حال حاضر مرتفع شده  و بزودی مشکل را برای همیشه برطرف خواهیم کرد.

وی افزود: دو پایگاه جاده ای و کدسوم اورژانس شهری برای شهرستان طبس تصویب شده است و پایگاه شهری در منطقه دیهشک مستقر می شود.

گازرانی درباره بیمارستان طبس گفت: احداث و توسعه بیمارستان طبس در اولویت اول استان خراسان جنوبی قرار گرقته است که بلافاصله پس از اتمام ساختمان اورژانس فردوس، این طرح عملیاتی می شود که البته بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی به جدیت پیگیری می شود و به مردم اطمینان می دهیم عملیاتی می شود.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان طبس ورود مهندس طلائی به مشکلات درمانی را بسیار موثر برشمرد و گفت: نماینده مردم در مجلس و امام جمعه طبس همواره با همدلی در کنار بهداشت و درمان شهرستان بوده اند که سپاسگزاری می‌کنم.